در میان برنامه آزمایشی بانک چینلینک در ایالات متحده، قیمت LINK 20٪ افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت Chainlink (LINK) نوسان شده توسط به دنبال اخبار مربوط به یک برنامه آزمایشی موفقیت آمیز با مشارکت مؤسسات مالی بزرگ ایالات متحده، در 24 ساعت گذشته 20.15 درصد افزایش یافت و به 16.71 دلار رسید. حجم معاملات 24 ساعته لینک با 217.92 درصد افزایش به 1.13 میلیارد دلار رسید.

این افزایش قیمت قابل توجه به دنبال تکمیل یک پروژه آزمایشی توسط Depository Trust and Clearing Corporation (DTCC)، بزرگترین سیستم تسویه اوراق بهادار جهان، با همکاری اوراکل زنجیره بلوکی Chainlink و چندین موسسه مالی پیشرو در ایالات متحده است.

بر اساس یک گزارش منتشر شده توسط DTCC این ابتکار با نام Smart NAV که در روز پنجشنبه راه اندازی شد، با ایجاد یک فرآیند استاندارد شده برای واکشی و توزیع داده های ارزش خالص دارایی (NAV) در شبکه های مختلف بلاک چین با استفاده از پروتکل قابلیت همکاری CCIP Chainlink، سرعت بخشیدن به توکن سازی وجوه را دارد.

این پروژه آزمایشی شامل مشارکت موسسات مالی پیشرو مانند American Century Investments بود. جی پی مورگانBNY Mellon، Franklin Templeton، Edward Jones، Invesco، MFS Investment Management، State Street، Mid Atlantic Trust و US Bank.

داده های قابل اعتماد را در چندین شبکه فعال کنید

هدف اصلی Smart NAV این بود که اطمینان حاصل شود که داده های قابل اعتماد و قابل تأیید مورد نیاز برای گردش کار در شبکه های زنجیره بلوکی متعدد قابل دسترسی است. DTCC به عنوان ارائه‌دهنده داده و مدیر راه‌حل زنجیره‌ای که این داده‌ها را ذخیره می‌کرد، عمل می‌کرد، در حالی که CCIP Chainlink به عنوان لایه تعاملی حیاتی عمل می‌کرد.

انتظار می‌رود قابلیت‌های کشف‌شده در خلال پایلوت در طیف گسترده‌ای از موارد کاربردی قابل استفاده باشد و به طور بالقوه فرآیندهای عملیاتی بین‌صنعتی را بهبود بخشد. این پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز بحث‌هایی را در مورد گسترش دامنه آزمایشی برای بررسی موارد استفاده اضافی فراتر از توزیع داده‌ها، به‌طور بالقوه شامل تعداد بیشتری از شبکه‌های بلاک چین، به راه انداخته است.

در همین حال، افزایش قیمت LINK نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران به پتانسیل پذیرش گسترده تر فناوری بلاک چین است. بخش مالی. این تحولات بر اهمیت روزافزون اوراکل های بلاک چین و پروتکل های قابلیت همکاری در تسهیل تبادل کارآمد و ایمن داده بین شبکه های غیرمتمرکز تاکید کرد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید