لاین صرافی کریپتو را تعطیل می کند تا روی بلاک چین و توکن LN تمرکز کند


غول پیام رسان ژاپنی به حمایت از اکوسیستم بلاک چین لاین و توکن لینک علیرغم چالش های مداوم صنعت ادامه خواهد داد.

غول پیام رسان ژاپنی لاین تصمیم گرفته است که تجارت صرافی ارزهای دیجیتال خود را در بحبوحه زمستان جاری ارزهای دیجیتال تعطیل کند.

صرافی رمزارز متعلق به خط Bitfront رسماً در 27 نوامبر برنامه خود را برای تعطیلی کامل پلت فرم تا مارس 2023 اعلام کرد.

بر اساس این بیانیه، این تعطیلی به دلیل ادامه بازار نزولی کریپتو و سایر مسائل در صنعت کریپتو ایجاد شده است.

با وجود بسته شدن صرافی، لاین به اجرای سایر ابتکارات بلاک چین، از جمله اکوسیستم بلاک چین لاین و توکن لینک (LN) ادامه خواهد داد.

علی‌رغم تلاش‌های ما برای غلبه بر چالش‌ها در این صنعت به سرعت در حال تحول، ما متأسفانه تصمیم گرفتیم که Bitfront را تعطیل کنیم تا به رشد اکوسیستم بلاک چین لاین و اقتصاد توکن لینک ادامه دهیم.

Bitfront همچنین تاکید کرد که تصمیم برای تعطیلی این صرافی به نفع اکوسیستم لاین گرفته شده است و هیچ ارتباطی با رسوایی صنعت در حال انجام مربوط به صرافی FTX ندارد.

بر اساس این اعلامیه، بیت‌فرانت به تدریج خدمات خود را متوقف می‌کند و ثبت نام و پرداخت کارت اعتباری را در تاریخ 28 نوامبر متوقف می‌کند. سپس این پلتفرم شروع به تعلیق سپرده‌های اضافی و پرداخت‌های سود محصولات بهره LN و برداشت‌های LN مربوطه در محدوده میانی می‌کند.

تا پایان دسامبر، Bitfront قصد دارد تمام سپرده‌های ارزهای دیجیتال و فیات را متوقف کند، همچنین معاملات را به حالت تعلیق درآورد و سفارش‌های باز را لغو کند. در حالی که تعلیق کامل برداشت ها برای 31 مارس 2023 برنامه ریزی شده است، مشتریان می توانند به ادعای دارایی های خود در حوزه های قضایی مختلف ایالات متحده ادامه دهند.

همانطور که قبلا توسط Cointelegraph گزارش شده بود، لاین صرافی اختصاصی خود را به عنوان یک تجارت مستقر در سنگاپور در سال 2018 راه اندازی کرد. در ابتدا با نام BitBox شناخته می شد، نام تجاری این شرکت به Bitfront تغییر کرد و در فوریه 2020 به ایالات متحده منتقل شد. این صرافی در سال‌های اخیر مقیاس برخی از فعالیت‌های خود را کاهش داده است و در آگوست 2021 خدمات خود را در کره جنوبی به حالت تعلیق درآورده است.

مربوط: اگر بلاک چین آرگو نتواند بودجه بیشتری را تامین کند، با خطر تعطیلی مواجه می شود

Bitfront علیرغم اینکه یک صرافی کریپتو کوچکتر است، در زمان نگارش این مقاله حجم معاملات قابل توجهی دارد. بر اساس داده‌های CoinGecko، بیت‌فرانت حجم معاملات روزانه 55 میلیون دلاری دارد و در مجموع پنج ارز دیجیتال از جمله بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، لینک، لایت‌کوین (LTC) و تتر (USDT) در این صرافی معامله می‌شوند. . .


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید