معاون بانک لیختن اشتاین از Metaco برای گسترش خدمات نگهداری و توکنیزاسیون استفاده می کند


ارائه دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال سوئیسی متاکو با VP Bank لیختن اشتاین همکاری کرده است تا پشتیبانی خود را از دارایی های توکن شده گسترش دهد.

VP Bank، یکی از بزرگترین بانک ها در لیختن اشتاین، ارائه دهنده زیرساخت دارایی دیجیتال متاکو را برای تجمیع عملیات نگهداری دارایی های دیجیتال و توکنیزاسیون خود یکپارچه خواهد کرد.

بر اساس یک اطلاعیه، VP Bank از پلتفرم هماهنگ متاکو برای گسترش خدمات خود و ارائه پشتیبانی از صدور، نوشتن و ذخیره دارایی توکن شده استفاده خواهد کرد. مارسل فلیش، مدیر ارشد محصول VP Bank، در اطلاعیه ای گفت که شرکت آنها در حال تجدید نظر در مدیریت ثروت خود با استفاده از ترکیبی از بانکداری سنتی و اکوسیستم های دیجیتال است. فلیش تأکید کرد که این فرصت ها و خدمات جدیدی را برای پایگاه مشتریان آنها ایجاد می کند.

Seamus Donoghue، مدیر ارشد رشد Metaco نیز در مورد این همکاری اظهار نظر کرد. به گفته Donoghue، پلت فرم آنها به بانک ها و سایر موسسات مالی اجازه می دهد تا تقاضا برای طبقات جدید دارایی را برآورده کنند. وی خاطرنشان کرد: همچنین به بانک ها اجازه می دهد مدل کسب و کار خود را در هر جهت گسترش دهند.

Donoghue گفت: “ما مفتخریم که VP Bank، یکی از بزرگترین بانک ها در لیختن اشتاین و بانک آینده نگر برای مشتریان و کارگزاران خصوصی، اکنون به Metaco Harmonize برای افزایش خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال و توکنیزاسیون خود اعتماد دارد.”

مرتبط با: شرکت تابعه Boerse Stuttgart Digital تایید نهایی را برای نظارت ارزهای دیجیتال دریافت می کند

متاکو در حال گسترش حضور خود در سراسر اروپا با همکاری با بازیگران کلیدی در منطقه است. در 9 فوریه، ارائه‌دهنده زیرساخت توکن با DekaBank آلمان برای راه‌اندازی یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین که انتظار می‌رود در سال 2024 راه‌اندازی شود، شریک شد.

در 23 فوریه، Metaco با مدیر دارایی آلمان DZ Bank همکاری کرد تا ارزهای دیجیتال را در خدمات مدیریت دارایی خود بگنجاند. در 10 ژانویه، متاکو همچنین با Togg، یک شرکت فن‌آوری خودرو ترکیه، برای ایمن کردن خدمات حمل‌ونقل خودکار با قراردادهای هوشمند، شریک شد.

در خارج از اروپا، ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال نیز بازوهای خود را به آسیای جنوب شرقی گسترش داده است. در 2 نوامبر، این شرکت به UnionBank در فیلیپین کمک کرد تا عملیات نگهداری و معاملاتی را برای اتر (ETH) و بیت کوین (BTC) راه اندازی کند.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را تقویت می‌کند: راهنمای Dummies
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید