هدف جدیدترین مشارکت ال‌جی الکترونیکس آوردن پلتفرم‌های متاورس قابل همکاری به تلویزیون‌ها است

هدف جدیدترین مشارکت ال‌جی الکترونیکس آوردن پلتفرم‌های متاورس قابل همکاری به تلویزیون‌ها است


این همکاری امیدوار است که Metaverse را مستقیماً به اتاق نشیمن بینندگان بیاورد.

غول فناوری کره جنوبی LG Electronics اعلام کرد که با Oorbit، یک پلت فرم فناوری مبتنی بر ابر، و PIXELYNX، شرکتی که یک اکوسیستم موسیقی، بازی و Web3 یکپارچه ایجاد می کند، همکاری می کند تا متاورس را مستقیماً به اتاق نشیمن مخاطبان برساند.

این همکاری قرار است تا تعامل را برای مصرف‌کنندگان در Metaverse آسان‌تر کند و به بینندگان این امکان را می‌دهد تا جهان‌های مجازی مرتبط، کنسرت‌ها و بازی‌های چند نفره هوش مصنوعی را از طریق تلویزیون‌های LG خود کشف کنند.

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی در 4 ژانویه که در Cointelegraph ارسال شد، کاربران به “جهان های مجازی به هم پیوسته با وفاداری فوق العاده بالا” و تجربیات، از جمله کنسرت های مجازی و بازی های چند نفره تولید شده توسط هوش مصنوعی دسترسی خواهند داشت.

پویا کوشا، مدیر ارشد فناوری و یکی از بنیانگذاران Oorbit، به اشتراک گذاشت:

“فناوری اختصاصی ما بافت پیوندی است که جهان‌های مجازی را به هم متصل می‌کند و توسعه دهندگان و برندها را آسان می‌کند تا تجربیات خود را به متاورس بیاورند. مقیاس‌بندی فناوری ما برای میلیون‌ها مشتری تلویزیون ال‌جی، گام بعدی برای دسترسی به متاورس برای همه است.”

مطالب مرتبط: مروری بر متاستور در سال 2022

در دسامبر 2022، Cointelegraph گزارش داد که شرکت سرگرمی دیجیتال، بلاک چین و گیمیفیکیشن Animoca Brands اکثریت سهام پلتفرم بازی موسیقی Metaverse PIXELYNX را در لس آنجلس به دست آورده است.

در مارس 2022، ال‌جی الکترونیکس رسماً اهداف توسعه کسب و کار خود را به‌روزرسانی کرد که شامل ارزهای دیجیتال و نرم‌افزارهای مبتنی بر بلاک چین می‌شد. یک پلتفرم خبری محلی کره جنوبی گزارش داد که ال‌جی دو هدف مختلف مرتبط با کریپتو را در جریان مجمع عمومی سالانه خود اضافه کرده است. اهداف شامل «توسعه و فروش نرم افزارهای مبتنی بر بلاک چین» و «فروش و دلالی ارزهای دیجیتال» بود.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉