LG Electronics درخواست ثبت اختراع برای تلویزیون تجاری NFT کرده است


این اطلاعات در پایگاه داده جهانی مالکیت معنوی WIPO در 11 می، 18 ماه پس از ارائه درخواست LG منتشر شد.

شرکت فناوری کره جنوبی ال جی الکترونیکس حق اختراعی را برای تلویزیون هوشمند مبتنی بر بلاک چین به ثبت رسانده است که به کاربران امکان داد و ستد توکن های تغییرناپذیر (NFT) را می دهد.

این اطلاعات در پایگاه داده جهانی مالکیت معنوی WIPO در 11 می منتشر شد. طبق اسناد WIPO، درخواست ثبت اختراع 18 ماه پس از تاریخ ثبت یا درخواست اولویت منتشر می شود. طبق این جدول زمانی، درخواست ال جی در نوامبر 2021 ارسال شد. مراحل بعدی شامل بررسی اساسی و به دنبال آن اعطای یا رد حمایت قانونی از اختراع است.

طبق برنامه ال‌جی، فناوری آن به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد به یک کیف پول رمزنگاری و یک سرور بازار NFT متصل شوند تا تراکنش‌ها را فعال کنند. هنگامی که دستگاه به یک سرور بازار NFT متصل می شود، حاوی کدهای QR روی صفحه است که به کاربران اجازه می دهد تراکنش ها را از طریق کیف پول رمزنگاری انجام دهند.

ترسیم جزئی از پتنت پیشنهادی. منبع: ویپو

این برنامه به دنبال راه‌اندازی پلتفرم NFT خود ال‌جی در سپتامبر گذشته انجام می‌شود – بازار آزمایشگاه هنر ال‌جی بر اساس شبکه Hedera است. به تلویزیون‌هایی که دارای webOS 5.0 یا بالاتر هستند اجازه می‌دهد آثار هنری دیجیتالی را بخرند و بفروشند.

مشخص نیست که آیا این تلویزیون با کیف‌پول‌های مختلف ادغام می‌شود یا به Wallypto، کیف پول رمزنگاری گوشی‌های هوشمند این شرکت، که در بازار Art Lab Marketplace ال‌جی نیز موجود است، محدود می‌شود.

ال جی از تعدادی راه حل Web3 در دستگاه های خود استفاده می کند. در ژانویه، این شرکت اعلام کرد که با پلتفرم‌های فناوری مبتنی بر ابر Oorbit و Pixelynx همکاری می‌کند تا دنیای ابرداده را مستقیماً به اتاق نشیمن بینندگان وارد کند. در آن زمان، کوین تلگراف گزارش داد که این همکاری به این منظور طراحی شده است که به مشتریان اجازه دهد تا از طریق تلویزیون های ال جی خود، جهان های مجازی به هم پیوسته، کنسرت ها و بازی های چند نفره هوش مصنوعی را کشف کنند.

ال‌جی تنها شرکت بزرگ فناوری نیست که تلاش می‌کند Web3 را در محصولات خود ادغام کند. سال گذشته رقیب سامسونگ، خط جدیدی از تلویزیون های هوشمند را معرفی کرد که با پلتفرم NFT ادغام شده است. این شرکت همچنین به طور فعال در پروژه های NFT و metaverse از طریق بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر خود، Samsung Next، سرمایه گذاری می کند.

مجله: از هر 10 فروش NFT، 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *