اکسچنج افسانه ای XMR LocalMonero پس از هفت سال فعالیت بسته می شود


فهرست

  • LocalMonero، بزرگترین پلت فرم تبادل XMR، فعالیت خود را متوقف کرده است
  • قیمت XMR عملاً تحت تأثیر این اعلامیه قرار نگرفت

در میان مرحله دیگری از حملات نظارتی به ابزارهای حفظ حریم خصوصی در کریپتو، مونرو (XMR)، قدیمی‌ترین و قابل اعتمادترین صرافی همتا به همتا، بزرگترین سکه حفظ حریم خصوصی، پذیرش سپرده‌ها و ثبت‌های جدید را متوقف کرده است.

LocalMonero، بزرگترین پلت فرم تبادل XMR، فعالیت خود را متوقف کرده است

به گفته تیم رسمی، LocalMonero، پلت فرم معاملاتی همتا به همتا که به XMR اجازه می دهد با ارز فیات مبادله شود، فعالیت خود را متوقف می کند. در حالی که ثبت‌نام‌های جدید و ارسال سفارش‌ها در حال حاضر غیرفعال هستند، کل مراحل پایان سرویس شش ماه طول خواهد کشید.

تراکنش‌های جدید برای حساب‌های موجود نیز در ۱۴ می ۲۰۲۴ غیرفعال می‌شود و وب‌سایت در ۷ نوامبر بسته می‌شود. کلیه معاملات و اختلافات باید قبل از این تاریخ منعقد شود.

تیم اعتراف کرد که این تصمیم دشوار به دلیل ترکیبی از عوامل داخلی و خارجی گرفته شده است. LocalMonero تقریباً هفت سال بازار غالب XMR بود.

همچنین علاقه مندان به Monero (XMR). ثبت شده است Kraken، بزرگترین CEX در زمانی که XMR هنوز در جفت USDT، USD، BTC و EUR موجود بود، دسترسی به معاملات را برای مشتریان در آلمان، ایرلند و بلژیک محدود کرد.

هم تیم LocalMonero و هم اعضای انجمن XMR بر اهمیت زیاد راه حل های غیرمتمرکز جدید برای تجارت XMR/BTC تاکید دارند. سرویس‌های Haveno و Serai که هنوز راه‌اندازی نشده‌اند، از امیدوارکننده‌ترین گزینه‌ها هستند.

قیمت XMR عملاً تحت تأثیر این اعلامیه قرار نگرفت

لازم به ذکر است که تصمیم تیم LocalMonero برای توقف فعالیت‌ها به دنبال مجموعه‌ای از اقدامات ضد حریم خصوصی توسط رگولاتورها است.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، کیف پول Wasabi از ژوئن کار خود را متوقف خواهد کرد. تابع حریم خصوصی که داده‌های ارزهای دیجیتال را پنهان می‌کند به لطف CoinJoin شناخته شد.

جامعه کریپتو با تصمیم LocalMonero متزلزل شد. اما با وجود اعلام دراماتیک، قیمت XMR تقریبا ثابت به نظر می رسد.

XMR تاکنون تنها 2.9% کاهش داشته است. این دقیقاً همان مرجع بازار در 24 ساعت گذشته است. Monero (XMR) با قیمت 128 دلار در صرافی‌های ارز دیجیتال معامله می‌شود.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید