معامله گر افسانه ای پیتر برانت خشم خود را در مورد اتریوم از بین می برد: “این یک سکه ناخواسته است”


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر افسانه‌ای، رگباری از انتقادات را با هدف صرفاً اتریوم (ETH) به راه انداخته و در ارزیابی تند خود از ارز دیجیتال جایگزین محبوب، آن را یک «سکه ناخواسته» نامیده است. برانت که به خاطر بینش‌هایش در مورد بازارهای مالی شناخته می‌شود، در انتقاد از اتریوم حرفی نزد و آن را رقیب بی‌فایده سلطه بیت‌کوین خواند.

بی احترامی برندت به اتریوم در یک پست اخیر در رسانه های اجتماعی مشهود بود که در آن او وضعیت اتریوم را تحقیر کرد و پیشنهاد کرد که این اتریوم فاقد ویژگی های اساسی لازم برای پایداری طولانی مدت است. وی به کاستی های ادعایی آن به عنوان ذخیره ارزش اشاره کرد و از عملکرد آن انتقاد کرد و به مشکلات راه حل های لایه 2 و هزینه های گزاف سوخت اشاره کرد.

برانت در حمایت از ادعاهای خود، با استناد به نمودار قیمت اتریوم/بیت کوین، کاهش مداوم اتریوم در برابر بیت کوین از پایان سال 2021 را برجسته کرد. بر اساس تحلیل برندت، کاهش اخیر اتریوم به سطح حمایت بحرانی 0.05 بیت کوین به ازای هر آلتکوین نشان دهنده ضعف بیشتر در مقایسه با سال های گذشته است. بیت کوین

این اولین بار نیست که برندت نسبت به اتریوم ابراز تردید می کند. در ماه ژانویه، او به‌دلیل رفتار نامناسب قیمت، یک موقعیت کوتاه در مورد آلتکوین را اعلام کرد که با قیمت ۲۲۶۵ دلار معامله می‌شد. با وجود افزایش بعدی قیمت اتریوم، برندت یک ماه بعد اعتراف کرد که معامله طبق برنامه پیش نرفت.

انتقاد برانت از اتریوم نشان دهنده این باور است که بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال برتر است. او قبلاً توضیح داده است که معتقد است هر چیزی غیر از بیت کوین «آشغال» است و بر نقش ارز دیجیتال اصلی به عنوان یک ذخیره اصلی ارزش با پتانسیل افزایش قابل توجه تأکید می کند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید