معامله گر افسانه ای پیتر برانت سیگنال خرید قابل توجهی بیت کوین (BTC) دریافت می کند


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، یک تاجر معروف کالا، اخیراً اظهار داشت او گفت که سیگنال خرید بیت کوین کوتاه مدت را شناسایی کرده است.

برانت در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی X نوشت: “من الگوی ضربات پای بیت کوین (جمعه) را نام بردم. این یک سیگنال خرید در کوتاه مدت است.”

تاجر کالا همچنین خاطرنشان کرد که اصلاح فعلی بزرگترین اصلاحی است که تا کنون در طول چرخه صعودی ادامه دار که از دسامبر 2022 آغاز شده است، مشاهده شده است.

مرتبط با

روز جمعه، بزرگترین ارز دیجیتال، Mt. بازپرداخت Gox و پاکسازی های بزرگ دولتی به کمتر از 53917 دلار رسید. این افت بزرگ 27 درصد اصلاح را نشان داد. این به طور قابل توجهی بزرگتر از اصلاح 21.9 درصدی است که توسط بیت کوین در سه ماهه سوم سال 2023 ثبت شد، زمانی که پادشاه کریپتو از اوج محلی 31862 دلار به 24900 دلار عقب نشینی کرد.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayآدام بک، یکی از بنیانگذاران Blockstream، شدت کاهش اخیر قیمت بیت کوین را رد کرد و به چرخه های صعودی قبلی اشاره کرد که شاهد اصلاحات قابل توجه قیمت بودند.

برانت قبلاً گفته بود که قیمت بیت کوین در این چرخه می تواند تا 150000 دلار افزایش یابد. این هدف قیمت نیز بارها توسط تام لی از Fundstrat بیان شده است. با این حال، برانت متقاعد شده است که چنین هدف دور از ذهنی تنها در سال 2025 به جای امسال قابل دستیابی است.

مرتبط با

برانت بر اساس چرخه های صعودی قبلی، معتقد است که بازار در آگوست 2025 به اوج خود خواهد رسید.

طبق داده‌های CoinGecko، در حال حاضر بزرگترین ارز دیجیتال است تجارت پس از اینکه گاوها تا حدودی بهبود یافتند، این ارز با قیمت 57478 دلار معامله می شود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید