معامله گر افسانه ای پیتر برانت شکل گیری جالبی را در نمودار بیت کوین برجسته می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

معامله گر افسانه ای در یک توییت جدید پیتر برانت او روند جالبی را در نمودار قیمت بیت کوین برجسته می کند و می گوید که توجه او به یک سری بالاترین قیمت در BTC جلب شده است که از RSI ها فاصله دارند.

به عبارت ساده تر، واگرایی به اختلاف بین روند بازار و رفتار ابزارهای فنی اشاره دارد که عمدتاً شاخص های حرکت هستند. یک واگرایی می تواند نشان دهد که چه زمانی حرکت بازار ممکن است در حال تغییر جهت باشد.

برانت با بیان اینکه تا حدی به شاخص‌ها اما بیشتر به قیمت اعتماد دارد، از پیروانش می‌پرسد که نظرشان در مورد مشاهده مشاهده‌شده چیست.

در پاسخ به توییت برندت، معامله گر کریپتو “Cheds” خاطرنشان کرد که مشاهده می تواند نشان دهنده یک واگرایی صعودی پنهان باشد، جایی که پایین ترین سطح در RSI با پایین ترین سطح قیمت همزمان است. او افزود که این زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت با بازنشانی RSI افزایش داشته باشد و فضای محدودی برای کار به عنوان یک نوسان‌گر داشته باشد.

اگر اینطور باشد، ادامه حرکت صعودی قیمت بیت کوین را می توان انتظار داشت، اما این احتمال هنوز مشخص نیست.

قیمت بیت کوین در حال کاهش است

ارزهای دیجیتال در روز پنجشنبه سقوط کردند و بیت کوین به حدود 40000 دلار سقوط کرد. براساس داده‌های CoinMarketCap، بیت‌کوین اخیراً با 3.84 درصد کاهش با 41167.14 دلار معامله شد. پیش از این به 40601.37 دلار کاهش یافت که پایین ترین سطح از 18 دسامبر بود.

بقیه بازار ارزهای دیجیتال نیز همراه با بیت کوین سقوط کرد. تحلیلگران بر این باورند که پس از راه اندازی ETF، بازار همچنان در حال اصلاح است، زیرا سرمایه گذاران کوتاه مدت و دارندگان بزرگ بیت کوین فروش زیادی در محیطی بدون ریسک دارند.

بیت کوین از زمان اوج خود یعنی نزدیک به 49000 دلار در هفته گذشته پس از 11 تایید ETF، نزدیک به 16 درصد کاهش یافته است.

به گفته Santiment، روند نزولی و فروش اجتناب‌ناپذیر معامله‌گران تازه‌کار احتمالاً می‌تواند به بازار اجازه دهد تا از فرصت‌طلبان صبور که همچنان در سطوح پایین‌تر انباشته می‌شوند، بهبود یابد.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید