معامله گر افسانه ای پیتر برانت معاملات آتی اتریوم را کوتاه کرد، اما یک نکته وجود دارد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، معامله گر افسانه ای، آخرین موقعیت اتریوم (ETH) خود را اعلام کرد. برانت که به عنوان منتقد اتریوم شناخته می شود به اشتراک گذاشته شده است یک دیدگاه قوی نشان می دهد که اتریوم به طور کلی همیشه کم وزن بوده است.

این معامله‌گر افسانه‌ای گفت که رسماً برای خرید آتی اتریوم که در پایان هفته قرار دارد، کوتاهی کرده است. معامله گر باتجربه اظهار داشت که در معاملات کوتاه مدت شرکت نمی کند زیرا ریسک طرف مقابل را بیش از حد ایجاد می کند. شایان ذکر است که پیتر برانت به طور کلی همیشه است. کوتاه در مورد اتریوم زیرا او معتقد است که ارز دیجیتال آینده ای صعودی برای انتظار ندارد.

در آن زمان، برانت پیش بینی کرد که قیمت اتریوم در آینده به 600 دلار کاهش می یابد. در حالی که هنوز این اتفاق نیفتاده است، او از چند ماه پیش شروع به معامله با اتریوم کرد و خاطرنشان کرد که نمودارها فرصت های خوبی برای استفاده از آن ارائه می دهند.

پیتر برانت نموداری را به اشتراک گذاشت که چشم انداز فعلی خود را برای اتریوم نشان می دهد. نمودار نشان می دهد که چگونه اتریوم از اوج 3500 دلاری خود در آوریل به کاهش ادامه می دهد. برانت آخرین نقطه عطف را با 3058.43 دلار ثبت کرد که با یک شمع تیز بلند نزولی همراه بود.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت اتریوم از منطقه پشتیبانی 3000 دلاری عبور کرده و در حال حاضر با افت 4.17 درصدی در 24 ساعت، به قیمت 2908.05 دلار تغییر کرده است. معاملات کوتاه مدت اتریوم با پیچیدگی همراه است. پیتر برانت با هشدار به دنبال کنندگان خود گفت که او همیشه از روش توقف ضرر استفاده می کند. اگر معامله بر خلاف او باشد، او گفت که یک نقطه را می خرد و آن را در یک موقعیت آتی در روز دوشنبه قرار می دهد.

پیتر برانت چندین دهه تجربه را در بازی معاملاتی کریپتو به ارمغان می آورد. بسیاری حرفه او را دنبال می کنند، اما همه به حرفه او اعتقاد ندارند پایان نامه روز قیامت برای اتریوم این امر به ویژه با توجه به اینکه چگونه اتریوم اخیراً با یک سری ارتقاء پروتکل نوآوری کرده است صادق است.

بلاک چین در حال حاضر در حال آزمایش در مورد چگونگی حل مسائل مربوط به هزینه گاز با یک پیشنهاد جدید است معرفی کرد توسط یکی از بنیانگذاران ویتالیک بوترین.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید