سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت پیش بینی افزایش 344 درصدی قیمت بیت کوین را اعلام کرد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر اصلی، پیش بینی حماسی جدیدی در مورد ارزش آینده بیت کوین نسبت به طلا انجام داده است.

مرتبط با

بر اساس این تجزیه و تحلیل، بیت کوین (BTC) به رشد خود در برابر فلزات گرانبها طی 12 تا 18 ماه آینده ادامه خواهد داد. او پیش بینی می کند که تعداد اونس طلای مورد نیاز برای خرید یک بیت کوین در نهایت به 100 خواهد رسید که به معنای افزایش 344 درصدی ارزش فعلی بیت کوین در مقایسه با طلا است.

پیش‌بینی برندت توسط نموداری که او به اشتراک گذاشته است پشتیبانی می‌شود که نشان می‌دهد بیت کوین از لحاظ تاریخی چگونه در برابر طلا عمل کرده است. اگر پیش‌بینی برندت محقق شود، طرفداران بیت‌کوین می‌توانند بازدهی بزرگی را در سرمایه‌گذاری‌های خود ببینند، زیرا این ارز دیجیتال از دارایی‌های امن سنتی بهتر عمل می‌کند.

داستان دو پیتر

این سرمایه گذار همچنین در تحلیل خود به پیتر شیف، سرمایه گذار مشهور طلا و منتقد ارزهای دیجیتال اشاره کرد. شیف مدت‌هاست که استدلال می‌کند که بیت‌کوین یک حباب سوداگرانه است که ارزش ذاتی ندارد و طلا را به عنوان ذخیره‌ای مطمئن‌تر از ارزش ترجیح می‌دهد. بدبینی او نسبت به بیت کوین او را به چهره ای بحث برانگیز در بحث های مربوط به آینده ارزهای دیجیتال در مقابل دارایی های سنتی تبدیل کرده است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

در حال حاضر، قیمت ارز دیجیتال اصلی 29 اونس طلا یا 68000 دلار به ازای هر بیت کوین تعیین شده است. 12 تا 18 ماه آینده کلیدی خواهد بود تا ببینیم آیا پیش بینی صعودی برندت به حقیقت می پیوندد یا خیر.

مرتبط با

در حالی که بیت کوین همچنان به پذیرش جریان اصلی و علاقه نهادی خود ادامه می دهد، جامعه مالی در مورد دوام و ارزش بلندمدت آن اختلاف نظر دارد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید