معامله گر افسانه ای پیتر برانت درد و پمپاژ قیمت بیت کوین را پیش بینی می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، معامله گر محبوب، آخرین چشم انداز خود را از نمودار قیمت بیت کوین (BTC) به اشتراک گذاشت و هم کاهش و هم افزایش احتمالی ارز دیجیتال اصلی را پیش بینی کرد. به گفته وی، حرکات فعلی قیمت بیت کوین به کاهش قریب الوقوع قبل از یک بهبود قابل توجه اشاره دارد. تجزیه و تحلیل نمودار نشان می دهد که اگر قیمت بیت کوین از مرز 65000 دلار عبور کند، ممکن است تا 60000 دلار کاهش یابد. کاهش قیمت به زیر 60000 دلار می تواند قیمت را به 48000 دلار کاهش دهد.

این تجزیه و تحلیل در حالی انجام می شود که بیت کوین برای حفظ بالاترین سطح قبلی خود تلاش کرده است و این هفته با افت 3.86 درصدی به 66000 دلار رسید. این ارز دیجیتال در 91 روز گذشته نتوانسته است به بالاترین حد خود برسد و این امر باعث ایجاد احساسات نزولی در میان فعالان بازار شده است.

مرتبط با

با وجود چشم انداز نزولی کوتاه مدت، برانت پتانسیل رشد را نیز شناسایی می کند. نمودار او شامل یادداشتی در مورد “پمپ” است، اصطلاحی که قبلا برای توصیف مرحله بازیابی بیت کوین در چرخه های قیمت استفاده می شد. در اوایل سال جاری، زمانی که بیت کوین با قیمت 42300 دلار معامله می شد، برانت الگوی “Hunp with Crash، سپس Pump and Crash” را برجسته کرد و اشاره کرد که چنین حرکاتی در روند صعودی رایج است.

به گفته برانت، این الگو، معامله‌گران بی‌تجربه‌ای را که در مرحله «پمپ‌سازی» خرید می‌کنند و در طول «دامپ» با ضرر می‌فروشند، از سرمایه‌گذاران با تجربه که ماهیت چرخه‌ای کریپتو را درک می‌کنند، جدا می‌کند. او معتقد است که این الگوها برای حفظ یک روند صعودی سالم ضروری هستند.

مرتبط با

در حال حاضر، برانت سناریوی مشابهی را می بیند که در آن بیت کوین می تواند کاهش قابل توجهی داشته باشد و به دنبال آن یک پمپ قوی از سطح 60000 دلار شروع می شود.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید