سرمایه‌گذار افسانه‌ای پیتر برانت مقایسه‌ای حیاتی بیت‌کوین و طلا انجام می‌دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر اصلی، اخیراً یک سوال قابل تامل از 729500 دنبال کننده خود پرسیده است. .

این بررسی در حالی انجام می شود که نمودار قیمت بیت کوین الگوی سر و شانه معکوس را نشان می دهد، یک الگوی فنی که اغلب به عنوان یک شاخص صعودی دیده می شود و قبل از شکست طلا در دوره های فوق الذکر است.

الگوی سر و شانه معکوس یک الگوی تحلیل تکنیکال شناخته شده است که معمولاً نشانه بازگشت از یک روند نزولی به یک روند صعودی است. این الگو از سه مولفه اصلی تشکیل شده است: شانه چپ، جایی که یک افت قیمت و به دنبال آن یک روند صعودی وجود دارد، و دوم، سر، که در آن افت قیمت بارزتر و به دنبال آن افزایش دیگری وجود دارد. سومین شانه سمت راست است، جایی که نزول کمتری به دنبال آن افزایش می یابد.

با توجه به نمودار BTC ارائه شده توسط برانت، بیت کوین در حال حاضر در حال تکمیل این الگو با تشکیل شانه راست است و علاقه به اثرات احتمالی تغییرات قیمت در آینده ایجاد می کند.

سوال برانت بر این موضوع متمرکز است که آیا نمودار فعلی بیت کوین از الگوهای فراکتال طلا در دو دوره متمایز، 2008-2009 و 2020-2024 پیروی خواهد کرد، که شاهد شکست طلا از الگوی معکوس سر و شانه بود.

مرتبط با

تاجر اصلی دو نمودار طلایی از هر دو دوره ارائه کرد. برای طلا، دوره 2008-2009 در مقایسه با دوره 2020-2024 که سودهای کمتری را نشان می داد، سودهای بسیار چشمگیری را نشان داد.

زمان طرح سوال برانت در زمان عدم قطعیت، با سقوط بیت کوین به پایین ترین سطح یک ماهه به دلیل خروج از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال و احتمال افزایش هزینه های استقراض ایالات متحده در بلندمدت بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر منفی می گذارد. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 1.75 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 64441 دلار رسید.

همانطور که نمودار بیت کوین به تکامل خود ادامه می دهد، معامله گران و سرمایه گذاران به دقت به دنبال نشانه هایی از الگوی تاریخی آن هستند. زمان نشان خواهد داد که آیا بیت کوین عملکرد طلا را در سال های 2008-2009 یا 2020-2024 منعکس خواهد کرد.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید