تاجر افسانه ای پیتر برانت هشدار مهمی برای بیت کوین برای گاوها صادر می کند


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) روز پنجشنبه با کاهش به 57300 دلار افتتاح شد. این ارز دیجیتال در حال حاضر در پایین ترین سطح سه ماهه خود از اواخر آوریل معامله می شود. اتریوم، دومین ارز دیجیتال پر سرمایه، نیز روز خود را با کاهش آغاز کرد. اما بقیه بازار هم همینطور است.

مرتبط با

در 24 ساعت گذشته، 319.98 میلیون دلار پوزیشن نقد شده است و این بدون احتساب دو روز از آغاز هفته است. بر اساس نتایج میان‌دوره هفته، اکنون می‌توانیم بگوییم 176 میلیارد دلار ضرر سرمایه برای کل بازار کریپتو داریم.

""
نقشه حرارتی پاکسازی CoinGlass

طبیعی است که چنین حرکات قیمتی باعث ترس، عدم اطمینان و تردید عمومی در بین فعالان بازار شود. پیتر برانت، تاجر افسانه ای و مفسر مکرر رویدادهای جاری در بازارهای مالی، داوطلب شد تا حداقل چشم انداز را روشن کند.

گاوهای بیت کوین، مراقب باشید

برانت یک روند نزولی کلیدی را در چشم انداز خود برجسته کرد: پرچم خرس. به طور خلاصه، این روند نشان دهنده پتانسیل نزولی بیشتر بیت کوین است. نمودار برانت، جزء مهمی از تحلیل او، به صورت بصری این روند نزولی را به تصویر می کشد و به سرمایه گذاران هشدار می دهد که محتاط باشند.

""
منبع: پیتر برانت

برانت گفت: «در آخر هفته چهارم ژوئیه در ایالات متحده، توجه ما همیشه به پرچم ها معطوف می شود.

مرتبط با

همانطور که می بینید، روحیه ای که برانت ترسیم کرده است چندان خوش بینانه نیست، به این معنی که خریداران در دوره سختی در بازار هستند.

در هر صورت، دیدگاه افسانه معاملاتی می تواند به آماده شدن برای کاهش بیشتر کمک کند. ما فقط در صورتی مطمئن خواهیم شد که اینطور باشد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید