سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت انتظار افزایش قیمت بیت کوین را دارد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، تاجر افسانه‌ای، دیدگاه خوش‌بینانه خود را درباره بیت کوین (BTC) که توجه زیادی را در دنیای مالی به خود جلب کرده است، تأیید کرد. برانت نمودار قیمت بیت کوین را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که پیش بینی خود را برای مسیر آینده این ارز دیجیتال بیان کرد. تجزیه و تحلیل او نشان می دهد که بیت کوین برای یک افزایش قابل توجه آماده است و به طور بالقوه به بالاترین قیمت قبلی خود یعنی 74000 دلار می رسد.

برانت که به دلیل تخصص باتجربه خود در بازارهای مالی شناخته شده است، همواره از پتانسیل صعودی بیت کوین دفاع کرده است. او بر قابل اعتماد بودن تحلیل خود تأکید کرد و خاطرنشان کرد که با نظرات قبلی او در مورد روند بازار مطابقت دارد. نمودار ارائه شده توسط برندت یک الگوی انباشت را نشان می دهد که پس از آن یک عقب نشینی جزئی منجر به روند صعودی مورد انتظار قیمت بیت کوین می شود.

احساسات صعودی معامله گر اصلی به دنبال افزایش اخیر قیمت بیت کوین است. این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 7.5 درصد افزایش یافته و مرز 66000 دلار به ازای هر بیت کوین را شکسته است. این حرکت صعودی همزمان با داده‌های تورم مثبت و رکوردهای بالاتر در شاخص‌های اصلی سهام بود که نشان‌دهنده تغییر در تمایل بازار از نزولی به صعودی است.

در حالی که سابقه برندت در پیش‌بینی دقیق حرکات بازار به تحلیل او اعتبار می‌بخشد، برخی محتاط هستند و به نوسانات بدنام ارزهای دیجیتال و غیرقابل پیش‌بینی بودن پویایی بازار اشاره می‌کنند.

سوالاتی در مورد پایداری حرکت صعودی بیت کوین و تاثیر بالقوه عوامل خارجی مانند تحولات سیاست پولی و ریسک های رکود باقی می ماند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید