سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت چشم انداز بیت کوین ساتوشی ناکاموتو را تایید می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، یکی از باتجربه ترین معامله گران در میان علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، ویدیوی جالبی را در حساب شخصی X خود به اشتراک گذاشت. این ویدیو یکی از نکات برجسته آخرین رویداد BTC پراگ است، جایی که جک مالرز، مدیر عامل Strike در مورد اهمیت درک مفهوم اثبات کار و ایده ساتوشی ناکاموتو از یک شبکه غیرمتمرکز P2P صحبت می کند.

یک بحث عمیق در مورد اثبات کار (PoW)، یکی از اجزای کلیدی شبکه بیت کوین، توسط جک مالرز ارائه شد. او راه هایی را بیان کرد که اثبات کار (PoW) در برابر هزینه های مضاعف محافظت می کند، اجماع را تضمین می کند و شبکه را ایمن می کند. این مکانیسم برای تأیید تراکنش ها و افزودن آنها به بلاک چین، ماینرها را ملزم به حل عملیات دشوار ریاضی می کند.

https://u.today/BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

مالرز همچنین در مورد مفهوم اصلی بیت کوین که توسط ساتوشی ناکاموتو پیشنهاد شده بود صحبت کرد. او تاکید کرد که چگونه معماری شبکه های همتا به همتا غیرمتمرکز نیاز به یک مرجع مرکزی را به حداقل می رساند، شفافیت را افزایش می دهد و احتمال تقلب را کاهش می دهد.

آنچه بیت کوین را از سایر سیستم های مالی سنتی متمایز می کند، ساختار غیرمتمرکز آن است. در زمینه ارزهای دیجیتال، ایده‌هایی که مالرز مورد بحث قرار می‌دهد، به‌جای حکایت‌های تاریخی صرف، به طور فعال رویه‌های فعلی و آینده را شکل می‌دهند.

مرتبط با

همه افرادی که در این صنعت کار می کنند، از توسعه دهندگان گرفته تا بازرگانان، باید این ایده ها را درک کنند. این واقعیت که پیتر برانت این ویدیو را به اشتراک گذاشت نشان می دهد که این ایده های اساسی حتی در حال حاضر چقدر مهم هستند. حمایت برندت نشان می دهد که حتی اگر شما یک بازیگر باتجربه در بازار هستید، بسیار مهم است که درک کاملی از ایده های اساسی پشت بیت کوین داشته باشید.

متأسفانه، کاربران معمولی دارایی دیجیتال امروز ممکن است به اصولی که توسط خود ساتوشی ارائه شده است، عمیقاً متعهد نباشند، که می تواند در آینده مشکلاتی را برای کل صنعت ایجاد کند.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید