سرمایه گذار افسانه ای پیتر برانت نکات جالبی در مورد حرکت قیمت اتریوم (ETH) ارائه می دهد


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پیتر برانت، معامله گر کهنه کار، بار دیگر توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است، این بار با تجزیه و تحلیل خود از نمودار اتریوم، که او آن را “بسیار جالب” توصیف کرد.

برانت که به دلیل تجزیه و تحلیل دقیق و دهه ها تجربه در بازارهای مالی شهرت دارد، با به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود در مورد عملکرد قیمت اتریوم، بحث را در میان معامله گران و سرمایه گذاران برانگیخت.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با نشان دادن فعالیت های جالب توجه در نمودارها، توجه تحلیلگرانی مانند برانت را به خود جلب کرده است.

تحلیل برندت در زمان حیاتی برای اتریوم انجام می‌شود، جایی که بازار ارزهای دیجیتال دوره‌ای از نوسانات و عدم اطمینان را می‌گذراند. بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، پس از سه روز از دست دادن به پایین ترین سطح روزانه 60601 دلار سقوط کرد.

اتریوم همچنین عملکرد قیمت بیت کوین را منعکس کرد و در 8 می به مدت سه روز به 2937 دلار سقوط کرد. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم زیر 3000 دلار معامله می شد که در 24 ساعت گذشته 1.05 درصد کاهش داشت.

در تحلیل خود، برانت دو الگوی نمودار را برای ارزیابی مسیر بالقوه اتریوم در نظر می گیرد. برانت که نمی تواند به طور کامل روی هیچ یک از این دو مدل رضایت دهد، نمودار اتریوم را “بسیار جالب” می نامد.

در یک مورد، برانت فکر می‌کرد که الگویی که در نمودار قیمت ETH برجسته کرده است، شبیه یک پرچم است: یک الگوی ادامه‌ای که معمولاً در طی یک مکث کوتاه در یک روند صعودی یا نزولی رخ می‌دهد.

او ادعا می کند که به دلیل طول آن، الگوی ممکن است یک پرچم در نظر گرفته نشود، اما یک کانال محتمل ترین برچسب به نظر می رسد. یک کانال زمانی تشکیل می شود که عمل قیمت توسط دو خط موازی و شیب دار کنترل شود و قیمت هر یک از این خطوط را حداقل دو بار آزمایش کند. یک پرچم ممکن است به عنوان یک کانال کوچک به دنبال یک روند شیب دار در جهت مخالف ظاهر شود.

به گفته برانت، نمودار اتریوم با توجه به نامشخص بودن تغییرات قیمت بعدی، نیاز به ارزیابی و تحلیل دقیق دارد. چه یک پرچم یا یک کانال، هر دو پتانسیل این را دارند که در هر جهت از هم جدا شوند یا پایین بیایند. برانت توضیح داد: «من می‌توانم با این نقاشی از هر راهی استفاده کنم.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید