تاجر افسانه ای جان بولینگر با قرمز شدن قیمت بیت کوین هشدار صعودی صادر می کند


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر افسانه‌ای جان بولینگر اخیراً بینشی در مورد احساسات فعلی بازار ارائه کرده است، و پیشنهاد می‌کند که علیرغم نگرانی‌ها، بازار صعودی ادامه‌دار دست کم‌گرفتن بی‌سابقه‌ای نیست. بولینگر با تاکید بر تسلط مداوم گاوها بر بازار و هشدار نسبت به تلاش برای به چالش کشیدن شتاب آنها، گفت: “دیگران بوده اند.”

اما زمانی که بولینگر یک هشدار صعودی صادر کرد، قیمت بیت کوین، ارز دیجیتالی که او اغلب آن را تحلیل می کند، با کاهش مواجه شد. امروز، BTC بیش از 0.5٪ کاهش یافت و قیمت ها را قرمز نشان داد.

بیت کوین از پشتیبانی کلیدی خارج می شود

نگرانی خاص نقض سطح بحرانی 51500 دلار است. این نقطه قیمت برای بحث های پیرامون افزایش احتمالی بیت کوین بسیار مهم تلقی می شد. به گفته بسیاری از تحلیلگران، کاهش به زیر 50970 دلار، نشانه تغییر احتمالی به سمت احساسات نزولی تر، به ویژه در کوتاه مدت است.

""
بیت کوین به دلار تا زمانی که: CoinMarketCap

از دیدگاه بولینگر، این تحول ممکن است با استدلال خرس‌ها همسو باشد، که از فرصت استفاده می‌کنند تا روند بازار را به نفع خود تغییر دهند. اما مهم است که به یاد داشته باشید که بولینگر بر ماهیت چرخه ای بازارها تأکید می کند و پیشنهاد می کند که این کاهش کوتاه مدت لزوماً نمی تواند روند صعودی بلندمدت را از مسیر خود خارج کند.

علیرغم کاهش قیمت بیت کوین، یادآوری بولینگر بر تأثیر مداوم روندهای صعودی در بازار تأکید می کند و نشان می دهد که تلاش برای مقابله با آنها در بلندمدت غیرعاقلانه خواهد بود. سرمایه گذاران باید به دقت پیش بینی های بولینگر و حرکات فعلی بازار را برای تصمیم گیری آگاهانه در نظر بگیرند.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید