معامله گر افسانه ای جان بولینگر سکوت خود را در مورد قیمت بیت کوین شکست


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

حتی با وجود اینکه قیمت بیت کوین توانست به بالای سطح 60000 دلار صعود کند، همچنان در نزدیکی سطح حمایت کلیدی حرکت می کند و اعصاب علاقه مندان و معامله گران ارزهای دیجیتال را آزمایش می کند.

بازار کریپتو پس از چند روز اقدام گسترده قیمت که به بهبود دیروز و سبز شدن مورد انتظار طولانی انجامید، به حالت معاملاتی آرام‌تر تغییر کرده است. این بدان معناست که هم شرکت کنندگان صعودی و هم شرکت کنندگان نزولی در حال استراحت برای فکر کردن هستند. در مورد آنچه بعد اتفاق می افتد

مرتبط با

در مقابل این پس زمینه، دیدگاه ها و بحث های جدیدی شروع به ظهور کرد. سرمایه گذار افسانه ای و خالق اندیکاتور خط بولینگر محبوب، جان بولینگر نیز از قلم نیفتاد.

بنابراین، هنگامی که نظرش را در مورد الگوی در حال توسعه در نمودار قیمت بیت کوین پرسیده شد، بولینگر بینش خود را با برجسته کردن الگوی معکوس دو نوار در باند بولینگر پایین به اشتراک گذاشت. او معتقد است که این الگو در یک مکان منطقی در حال شکل گیری است و احتمالاً منجر به جهش می شود که پتانسیل آزمایش سطوح بالاتر را حداقل یک بار دارد.

در واقع، در نمودار قیمت بیت‌کوین که بولینگر در پیش‌بینی خود گنجانده است، می‌توانید ببینید که چگونه به وضوح قیمت ارز دیجیتال اصلی به شکل یک شمع دو روزه در نزدیکی باند پایین معکوس شده است.

مرتبط با

اگر پیش‌بینی معامله‌گر محقق شود، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ارز دیجیتال اصلی حداقل به باند بالایی برسد، که در حال حاضر حدود 72000 دلار به ازای هر BTC است. در واقع، بالاترین رکورد بیت کوین در اوایل بهار امسال نیز به این محدوده نزدیک است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید