به روز رسانی قیمت مهم بیت کوین (BTC) سرمایه گذار افسانه ای بولینگر


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تاجر افسانه ای جان بولینگر در پست اخیر خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفت تخمین زده ما فکر می کنیم که ارز دیجیتال پیشرو، بیت کوین، در محدوده فعلی خود به تثبیت ادامه خواهد داد.

بولینگر خاطرنشان کرد که سکه پرچمدار به دنبال یک اصلاح دو میله ای در باند پایین بولینگر نتوانست قیمت خود را افزایش دهد.

در 25 ژوئن، خالق یکی از محبوب ترین ابزارهای معاملاتی گفت که یک معکوس دو نواری “خوب” باید برای جهش قیمت کافی باشد. چارتیست پیشنهاد کرد که این ارز دیجیتال به طور بالقوه می تواند بهترین ها را آزمایش کند. با این حال، این مورد نبود.

مرتبط با

بولینگر در سال 2021 فوق الذکر او گفت که معکوس دو نوار یکی از الگوهای معاملاتی مورد علاقه او است. در واقع، او زمانی آن را تجارت «نان و کره» نامید.

بر اساس نمودار، معکوس دو میله ای ایده آل زمانی اتفاق می افتد که هر دو میله بیشتر از میانگین محدوده واقعی (ATR)، یک شاخص نوسان بازار محبوب باشند. به گفته بولینگر، هر دو میله باید میله هایی با فاصله زیاد باشند. نوار اول باید خارج از باند بولینگر بالایی بسته شود و سپس در داخل بسته شود (یا برعکس). به گفته بولینگر، این یک استراتژی بسیار مفید برای معاملات ضد روند است.

مرتبط با

طبق داده‌های CoinGecko، قیمت ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر 60181 دلار است. اوایل امروز توانست سطح 62000 دلار را پس بگیرد، اما این حرکت صعودی به سرعت از بین رفت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید