پیتر برانت افسانه‌ای، ظهور اتریوم (ETH) را پیش‌بینی می‌کند: بعد چه می‌شود؟


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

خارج از صنعت کریپتوکارنسی، پیتر برانت، اسطوره تجارت، فاش کرد که از 17 ماه مه یک مورد صعودی برای اتریوم ایجاد کرده است و حتی یک برنامه اقدام برای خرید گنجانده است. متأسفانه، او توضیحی نداد که در آینده برای ETH چه اتفاقی می‌افتد، و همچنین جزئیات بیشتری در مورد برنامه خرید خود ارائه نکرد. بنابراین، ما باید نمودار قیمتی را که در حال حاضر داریم در نظر بگیریم.

صادقانه بگویم، اتریوم در حال حاضر در حال پاره شدن و تکه تکه کردن بازار است. قیمت دومین ارز دیجیتال بزرگ در حال شکستن مقاومت 3600 دلاری مانند چاقو در کره است. به هر شکلی، پایین تر از قیمت وجود ندارد، بنابراین به خاطر داشته باشید که هر اصلاحی می تواند به یک اصلاح قابل توجه تبدیل شود.

ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

با پیشرفتی بالاتر از 3600 دلار، ما باید برای افزایش قوی تر در حدود 50-200 EMA آماده باشیم. با این حال، همانطور که در بالا ذکر کردیم، فریب افزایش سریع قیمت ها را نخورید زیرا قیمت های بعد از آن واقعاً ناپایدار هستند. همچنین توجه داشته باشید که حتی طرح برانت می‌تواند شامل یک سناریوی نزولی باشد که در آن اتر حدود 4000 دلار معکوس می‌شود.

مرتبط با

با این حال، همیشه خطر اصلاح در چنین دستاوردهای سریع وجود دارد. افزایش قیمت فعلی اتریوم فاقد پایه حمایتی محکم است، به این معنی که هرگونه عقب نشینی می تواند به طور بالقوه منجر به کاهش قابل توجهی شود. سرمایه گذاران باید مراقب باشند و برای محافظت از سرمایه گذاری های خود، دستورات توقف ضرر ایجاد کنند.

با استفاده از RSI می توانیم تشخیص دهیم که آیا اتریوم وارد منطقه خرید بیش از حد شده است یا خیر. متأسفانه در حال حاضر، این اندیکاتور نشان می دهد که اتر در آستانه خرید بیش از حد است و به طور بالقوه با یک معکوس در آینده قابل پیش بینی مواجه است. بنابراین، اگر قصد دارید یک موقعیت طولانی داشته باشید، از اهرم بیش از حد موقعیت های موجود خودداری کنید.

به طور کلی، رشد برندت در اتریوم در حوالی 17 می با توجه به اینکه اتریوم به سطح پشتیبانی محلی 200 EMA رسیده بود که به عنوان سکوی پرشی برای آن عمل کرد، منطقی بود.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید