الگوی افسانه‌ای «کاپ و ساقه» در بیت کوین (BTC) پدیدار شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یکی از قوی ترین و قوی ترین الگوهای صعودی در نمودار بیت کوین ظاهر شده است. طلای دیجیتال در حال رنگ آمیزی شکل گیری فنجان و دسته است، شکل گیری شناخته شده ای که اغلب منجر به مهمانی های صعودی می شود. این الگو که در طول تاریخ از افزایش قابل توجه قیمت ها خبر داده است، ممکن است احساسات را افزایش دهد.

شباهت قابل توجهی بین نمودارهای 2016 و 2024 وجود دارد. بیت کوین در سال 2016 الگوی مشابهی را شکل داد که منجر به شکست قابل توجه و روند صعودی طولانی مدت شد.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

اگر گذشته تکرار شود، ممکن است در آینده نزدیک افزایش زیادی در قیمت بیت کوین رخ دهد. با وجود نوسانات کلی بازار، بیت کوین اخیرا انعطاف پذیری نشان داده است. قیمت بیت کوین اخیرا بین سطوح مقاومت و حمایت مهم در نوسان بوده است.

در حال حاضر در حدود 66000 دلار معامله می شود، بیت کوین هنوز بالاتر از میانگین متحرک نمایی 200 روزه و متحرک نمایی متحرک نمایی 50 روزه، دو سطح حمایتی حیاتی برای حرکت صعودی است. حجم معاملات ثابت نشان دهنده سطح یکنواخت بهره است. طبق RSI، بیت کوین تا زمانی که در منطقه خنثی باقی بماند، می تواند در هر دو جهت حرکت کند.

مرتبط با

از سوی دیگر، شکل گیری الگوی فنجان و دسته یک سیگنال صعودی قوی ارائه می دهد که نشان دهنده یک شکست احتمالی صعودی است. عملکرد بیت کوین در چند ماه گذشته قابل توجه بوده است.

بیت کوین پس از اوج خود کاهش یافت، اما توانست به ثبات و بازیابی برسد. روایت پیرامون بیت کوین به دلیل افزایش علاقه و پذیرش سازمانی همچنان در بازار مثبت است. اگر الگوی ذکر شده در بالا ادامه یابد، بیت کوین می تواند در مکان بسیار خوبی برای بازگشت قابل توجه باشد.


نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید