پیتر برانت، معامله گر افسانه ای بیت کوین، اسرار تجارت خود را فاش می کند


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سرمایه گذار محبوب پیتر برانت، که از سال 1975 وارد این تجارت شده است، اخیراً برخی از اسرار تجاری را که روش های سنتی را به چالش می کشد، به اشتراک گذاشته است. در پست اخیر X، برندت لیستی از استراتژی هایی را که در معاملات آتی و فارکس استفاده نمی کند منتشر کرد.

بنابراین، معامله گر بر پرهیز از خطوط روند، اکثر اندیکاتورها، معاملات روزانه و زیان تاکید می کند. او همچنین نرخ برد، کاری که همتایان تجاری خود انجام می دهند و اصول بازار را نادیده می گیرد.

برانت همچنین به اشتراک گذاشت که قرار گرفتن خود را به بیش از 70 امتیاز پایه در هر معامله محدود می کند و نگران توقف یا گیر کردن در یک بازار یا طبقه دارایی خاص نیست.

این رویکرد تجاری غیر متعارف، با تمرکز بیشتر بر مدیریت منظم ریسک و انعطاف‌پذیری روانی، موقعیتی افسانه‌ای برای برندت در دنیای تجارت به ارمغان آورده است.

دو تاپ یا نه؟

در این زمینه، آخرین تحلیل برانت از بیت کوین جالب تر می شود. روز قبل نشان داد که ارز دیجیتال ممکن است یک الگوی دو رویه را تکمیل کرده باشد که به طور بالقوه حداقل هدف 44000 دلار را نشان می دهد. الگوی دوتایی یک الگوی معکوس فنی نزولی است که معمولاً انتقال از روند صعودی به روند نزولی را نشان می دهد.

تصویر مقاله
بیت کوین به دلار CoinMarketCap

مرتبط با

مدیر عامل بایننس واقعیت مهم ETF بیت کوین را ارائه می دهد

با این حال، معامله‌گر خاطرنشان کرد که برای تشکیل دوبل واقعی، عمق «بالا» در بیت‌کوین باید حدود 20 درصد قیمت باشد، در حالی که عمق فعلی تنها نصف مقدار مورد نیاز است. این نشان می دهد که در حالی که پتانسیل تغییر روند نزولی وجود دارد، این الگو هنوز به طور کامل تایید نشده است.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید