جان بولینگر، معامله گر افسانه ای بیت کوین، نکته مهم سبد سهام را به اشتراک می گذارد


جان بولینگرخالق معروف Bollinger Bands اخیراً توصیه های مهمی برای سرمایه گذاری و مدیریت پورتفولیو ارائه کرده است. این معامله‌گر بر اهمیت حذف دارایی‌های با عملکرد ضعیف از پرتفوی تاکید کرد و مدعی شد که این رویکرد سرمایه‌گذاری‌های باقیمانده را قادر می‌سازد تا خود را به طور موثر مدیریت کنند.

این توصیه با استراتژی والتر دیمر مطابقت داشت، که بر تعیین آنچه باید دور انداخته شود، نه آنچه باید به دست آورد، متمرکز بود.

مرتبط با

توصیه های بولینگر به ویژه در بازار امروزی پر از سرمایه گذاری های متنوع بسیار مهم است. تخصص او در جامعه مالی، به ویژه در بازار ارزهای دیجیتال، بسیار مورد احترام است.

به عنوان مثال، بولینگر مکرراً نظرات خود را در مورد حرکات قیمت بیت کوین به اشتراک می گذارد و تحلیل های شکسته ای را ارائه می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران و معامله گران از نزدیک دنبال می کنند.

در آخرین تحلیل خود، این معامله گر ادغام بیشتر ارز دیجیتال اصلی را پس از دو تغییر کندل در باند پایین بولینگر پیش بینی کرد. این پیش بینی زمانی محقق شد که بیت کوین در ابتدا معکوس شد و 4.73 درصد افزایش یافت. با این حال، ارز دیجیتال اصلی مدت کوتاهی پس از آن کاهش قابل توجهی را تجربه کرد و 16.21 درصد از 64000 دلار به 53500 دلار در هر بیت کوین کاهش یافت.

تمرکز بر مدیریت دارایی در بازار ارزهای دیجیتال با توجه به وضعیت فعلی بازار به موقع است. در حال حاضر بیش از 2.4 میلیون دارایی رمزنگاری مختلف وجود دارد که ارزش کل بازار آن به 2.14 تریلیون دلار می رسد.

مرتبط با

کیف پول های عصر ساتوشی مدام از حالت خواب برمی گردند و این کاملاً غیرعادی است

حجم عظیم دارایی‌ها می‌تواند برای سرمایه‌گذاران طاقت‌فرسا باشد، که توصیه بولینگر را برای ساده‌سازی پرتفوی بسیار مرتبط می‌سازد. با تمرکز بر حذف دارایی‌های کم‌تأثیر، می‌توان پیچیدگی‌های فضای کریپتو را بهتر بررسی کرد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید