تیم حقوقی انحلال‌طلبان 3AC بنیان‌گذاران را به دلیل انتقال تقصیر به FTX، حمله رسانه‌ای در بحبوحه ورشکستگی متهم کردند.


در جلسه دادگاه ورشکستگی، وکلای طلبکاران 3AC استدلال کردند که بنیانگذاران شرکت “مکرراً در تعامل” با مدیران تصفیه شکست خوردند، اما از صحبت با رسانه ها خجالتی نبودند.

به گفته وکلای ورشکستگی، بنیانگذاران صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری شده در سنگاپور، Three Arrows Capital یا 3AC، با روابط نزدیک با Terra Labs، زمان بیشتری را صرف تعامل با رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری می کنند تا با انحلال خود.

در جلسه دادرسی دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک در 2 دسامبر، وکلای انحلال دهندگان 3AC از بنیانگذاران آن، زو سو و کایلی دیویس خواستند تا “فعال و پاسخگو به نظراتی که از طریق توییتر می شود” باشند، اما ” مکررا” متهم به شکست.[ing] برقراری ارتباط با مدیران تصفیه برای بحث در مورد دارایی های شرکت و موضوعات مرتبط. به گفته تیم حقوقی، ژو و دیویس تنها «مکالمه محدود» با انحلال‌طلبان داشته‌اند و مکررا حوزه قضایی را تغییر داده‌اند – طبق گزارش‌ها به بالی و امارات متحده عربی سفر کرده‌اند.

آدام گلدبرگ، وکیل لاتهام و واتکینز، که از طریق شرکت مشاوره Teneo نماینده انحلال دهندگان 3AC است، افزود که بنیانگذاران با خبرنگاران CNBC و Bloomberg صحبت کردند تا “شهرت خود را بازگردانند” و از ورشکستگی یک شرکت بزرگ رمزنگاری دیگر استفاده کنند:

از زمان فروپاشی FTX، آقای دیویس در CNBC ظاهر شد و هر دو بنیانگذار در توییتر بسیار فعال بودند و به FTX زنگ زدند و این نظریه را توسعه دادند که FTX باعث سقوط بدهکاران شده است. حداقل جالب است که ما برای اولین بار این نظریه را شنیدیم که FTX باعث کاهش این وام گیرنده پس از سقوط هیجان انگیز خود FTX شده است.

گلدبرگ به رفتار «طعنه آمیز» ژو و دیویس اشاره کرد که از سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX خواستند تا «حقیقت را روشن کند» و ظاهراً از مسئولیت طلبکاران 3AC فرار کند. او به روش‌هایی اشاره کرد که با هدف اجبار هر دو مؤسس 3AC به تبعیت از مراحل دادگاه، احتمالاً گسترش پیشنهاد یک «راه جایگزین» برای احضار زو و دیویس در اکتبر است. در زمان انتشار، مشخص نبود که بنیانگذاران 3AC کجا بودند.

مربوط: بنیانگذاران 3AC روابط خود را با بنیانگذار Terra فاش می کنند و اعتماد بیش از حد را مقصر فروپاشی می دانند

3AC در تاریخ 1 ژوئیه برای ورشکستگی فصل 15 در دادگاه ورشکستگی نیویورک ثبت نام کرد. این شرکت در یک مقطع بیش از 10 میلیارد دلار دارایی را مدیریت کرد و انحلال آن احتمالاً به بازار نزولی ارزهای دیجیتال افزوده شد. در پی سقوط، شرکت‌های وام‌دهنده ارزهای دیجیتال مانند Voyager Digital، Celsius Network، BlockFi و FTX همگی مشکلات نقدینگی را گزارش کردند که در نهایت منجر به تشکیل پرونده ورشکستگی شد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید