لجر 12 درصد از کارکنان خود را به دلیل “منفی های اقتصاد کلان” اخراج کرد.


طبق گزارش ها، شرکت تولید کننده کیف پول در زمان انتشار حدود 734 کارمند داشت که نشان می دهد ممکن است حدود 88 نفر شغل خود را از دست داده باشند.

پاسکال گوتیه، مدیرعامل و رئیس شرکت سازنده کیف پول‌های رمزنگاری سخت‌افزاری لجر، اعلام کرد که این شرکت ۱۲ درصد کارکنان خود را کاهش می‌دهد.

گوتیه در یک پست وبلاگی در تاریخ 5 اکتبر گفت که این کاهش کارکنان “برای طول عمر کسب و کار” انجام شده است و به بازار نزولی سال 2022 و سقوط شرکت هایی مانند FTX و Voyager Digital اشاره کرد. بر اساس داده های ارائه شده به لینکدین، لجر در زمان انتشار تقریباً 734 کارمند داشت که نشان می دهد تقریباً 88 نفر ممکن است شغل خود را از دست داده باشند.

مدیر عامل شرکت گفت: بادهای مخالف اقتصاد کلان توانایی ما را برای درآمدزایی محدود می کند و ما باید نقش خود را در تجارت جهانی در واکنش به شرایط فعلی بازار و واقعیت های تجاری کاهش دهیم. متأسفانه، این بدان معناست که ما تصمیم دشواری برای کاهش 12 درصد از نقش‌ها در لجر گرفته‌ایم.»

این اعلامیه تقریباً 7 ماه پس از آن صورت می‌گیرد که لجر بیش از 109 میلیون دلار در یک دور مالی جمع‌آوری کرد و ارزشی معادل 1.4 میلیارد دلار به شرکت داد. در ماه آگوست، لجر نرم‌افزار Live خود را با PayPal یکپارچه کرد و به ساکنان ایالات متحده با حساب‌های تایید شده در برنامه پرداخت امکان خرید ارزهای دیجیتال را داد.

مرتبط با: جامعه کریپتو به سرویس عبارت بازیابی مخفی کیف پول لجر واکنش نشان می دهد

بسیاری از شرکت‌های ارز دیجیتال به دلیل بازار نامشخص و تغییرات در محیط نظارتی ایالات متحده، کاهش کارکنان مشابهی را اعلام کرده‌اند. در ماه سپتامبر، برایان شرودر، رئیس و مدیرعامل Binance. ایالات متحده، شرکت را در میان اخراج حدود 100 کارمند ترک کرد. شرکت هایی مانند Nansen، Coinbase، Huobi و Crypto.com همگی گفته اند که در سال 2023 مشاغل خود را کاهش خواهند داد.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را تقویت می‌کند: راهنمای ساختگی


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید