"پیشنهادهای لو رفته" - Binance و Galaxy Digital در میان پیشنهاد دهندگان مخفی برای دارایی های درجه سانتیگراد هستند

“پیشنهادهای لو رفته” – Binance و Galaxy Digital در میان پیشنهاد دهندگان مخفی برای دارایی های درجه سانتیگراد هستند


تیفانی فونگ، وبلاگ نویس کریپتو، اسنادی را که ادعا می کند در پایان ماه دسامبر به دست آورده است، به اشتراک گذاشت که جزئیات پیشنهادات مختلف برای دارایی های رمزنگاری سلسیوس را شرح می دهد.

بر اساس اطلاعات فاش شده توسط وبلاگ نویس کریپتو تیفانی فونگ، حداقل پنج شرکت از جمله بایننس، بانک تو آینده و گلکسی دیجیتال برای دارایی های رمزنگاری شبکه سلسیوس پیشنهاد داده اند.

فونگ، یکی از پیروان تحولات سلسیوس و که پس از چندین مصاحبه اختصاصی با سام بنکمن-فرید پس از سقوطش به شهرت رسید، اسنادی حاوی “جزئیات پیشنهادات برای دارایی های رمزنگاری شبکه سلسیوس” را فاش کرد که به گفته او در 20 دسامبر به دست آمده است.

در یک پست Substack، فونگ توضیح داد که در ابتدا از افشای پیشنهادها برای جلوگیری از اختلال در روند مناقصه خودداری کرد، اما پس از اظهارنظرهای اخیر یک وکیل مدافع سلسیوس از او خواسته شد که این کار را انجام دهد.

من از ارسال علنی پیشنهادها خودداری کردم تا رویه‌های مناقصه را مختل نکنم یا تأثیر نامطلوبی بر بازگشت مشتریان نداشته باشم؛ با این حال، در جلسه دادگاه دیروز شبکه سلسیوس (24/1/23)، وکیل کرکلند و الیس، راس ام. کواستنیت، گفت: پیشنهادها «نبوده‌اند. فونگ توضیح داد.

پیشنهاد دهندگان اعلام شده توسط Fong عبارتند از صرافی ارز دیجیتال Binance، پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین Bank To The Future، مدیر سرمایه گذاری دارایی دیجیتال Galaxy Digital، شرکت تجارت کریپتو Cumberland DRW و شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال NovaWulf.

به گفته فونگ، پیشنهادات این شرکت های رمزنگاری در نوامبر 2022 ارائه شد و فونگ اظهار داشت که آنها “بیشتر رها شده اند”.

این وبلاگ بیان می‌کند که بایننس پیشنهادی 15 میلیون دلاری برای دارایی‌ها پیشنهاد کرده است که 12 میلیون دلار به دارایی سلسیوس و 3 میلیون دلار «به تناسب بین کاربران مهاجر» توزیع می‌شود.

بایننس در سند اولیه خلاصه ای که نامیده می شود، گفته است که قصد دارد “همه رمزارزهای نقدی مایع و غیر نقدی خاص را به ارزش بازار منصفانه بگیرد و آنها را به پلتفرم بایننس منتقل کند.”

گلکسی دیجیتال پیشنهاد داده است که تمام دارایی‌های غیر نقدشونده و سهامدار اتریوم (ETH) را به قیمت تقریبی 67 میلیون دلار بخرد تا به یک «مناقصه‌دهنده اسب دنباله‌دار طراحی‌شده» تبدیل شود، نامی که به اولین پیشنهاد برای فروش دارایی‌های مضطرب داده می‌شود.

در همین حال، پیشنهاد Bank To The Future در ساختار تراکنش خود بیان کرد که تحت مدیریت Bank To The Future، تمام دارایی‌ها و وثیقه‌های نقدی نقدینگی به صورت متناسب به طلبکاران بازگردانده می‌شود.

سایمون دیکسون، مدیر عامل بانک به آینده، در توییتی در 26 ژانویه تایید کرد که محتوای پیشنهادات فاش شده در مورد شرکتش از آن زمان تاکنون درست است.

فونگ در پست وبلاگ خود اشاره کرد که سلسیوس “فقط از این پنج پیشنهاد” در مورد دارایی های رمزنگاری مطلع است.

او افزود که پیشنهاد Novawulf به دلیل شباهت مبهم آن به “طرح های بازسازی جدید پیشنهادی شبکه سلسیوس” به ویژه جالب است.

فونگ در اظهارات خود برای کوین تلگراف گفت که با “چندین کارمند شبکه سلسیوس” صحبت کرده است و از اینکه متوجه شد اکثر کارمندان “حتی از پیشنهادات مطلع نشده اند” متعجب شده است.

وی افزود که حتی مدیران ارشد نیز از این اطلاعات آگاه نیستند.

مربوط: سلسیوس 30 پیشنهاد دهنده احتمالی برای دارایی های خود را جمع آوری می کند، حرکت برداشت تایید شده است

فونگ گفت که اعتباردهندگان و “بسیاری از کارمندان” در مورد پیشنهادهای دارایی رمزنگاری که سرمایه گذاران در این پلتفرم سرمایه گذاری کرده اند در تاریکی رها شده اند.

فونگ مطمئن نیست که “چگونه اوضاع پیشرفت خواهد کرد”، اما او فکر می کند طلبکاران سزاوار “شفافیت بیشتر” هستند و حق دارند پیشنهادات دارایی های “ما در پلت فرم سرمایه گذاری کرده ایم” را ببینند.

نظرات Cointelegraph، Binance، Galaxy Digital، BnkToTheFuture، NovaWulf و Cumberland DRW را دریافت کرد.
نویسنده: Ciaran Lyons

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉