LayerZero 120 میلیون دلار برای گسترش تلاش های پیام رسانی زنجیره ای جمع آوری می کند


وجوه جدید برای افزایش تعداد کارکنان و گسترش حضور شرکت در منطقه آسیا و اقیانوسیه استفاده خواهد شد.

LayerZero Labs، توسعه‌دهنده پروتکل پیام‌رسانی متقابل، طبق اعلامیه‌ای که در 4 آوریل منتشر شد، 120 میلیون دلار اضافی جمع‌آوری کرده است. این شرکت قصد دارد از سرمایه برای افزایش تعداد کارکنان و گسترش دامنه فعالیت خود به منطقه آسیا و اقیانوسیه استفاده کند. این شرکت قبلا 135 میلیون دلار در مارس 2022 جذب کرده بود.

LayerZero Labs به دلیل پروتکل پیام‌رسانی زنجیره‌ای LayerZero شناخته می‌شود که اغلب برای ایجاد پل دارایی بین شبکه‌های بلاک چین استفاده می‌شود. همچنین توسعه دهنده پل چند زنجیره ای Stargate است.

با تکمیل این دور جمع آوری سرمایه، ارزش شرکت اکنون 3 میلیارد دلار است. بیش از 33 سرمایه‌گذار در آخرین دور تأمین مالی شرکت کردند، از جمله Sequoia Capital، Andreessen Horowitz، BOND، Circle Ventures، Christie’s، OpenSea Ventures و Samsung Next.

مرتبط با: بحث Uniswap DAO نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان هنوز در تلاش برای ایمن کردن پل‌های زنجیره‌ای متقابل هستند

رایان زریک، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری LayerZero Labs، گفت که جمع آوری کمک مالی جدید به ایجاد یک محیط چند زنجیره ای کمک می کند که در آن برنامه ها می توانند از مزایای منحصر به فرد هر شبکه حداکثر استفاده را ببرند:

آینده‌ای را تصور کنید که در آن یک برنامه کاربردی که با کاربر مواجه است کاملاً از کاربر جدا می‌شود و از سرعت Solana، امنیت اتریوم و ذخیره‌سازی فایل ارزان Arweave بهره می‌برد.

وی ادامه داد: “این چشم انداز ما است که توسط پروتکل LayerZero امکان پذیر شده است، که به طور یکپارچه همه بلاک چین ها را به هم متصل می کند و امکان ایجاد برنامه های خارج از زنجیره را در انواع بلاک چین برای ایجاد بهترین تجربه کاربری در کلاس، ایجاد می کند. در برنامه های چند زنجیره ای آینده.

طبق گزارش Chainanalysis، موضوع ایمن سازی پیام های زنجیره ای در سال های اخیر حاد شده است، زیرا در سال 2022 بیش از 3 میلیارد دلار از پل های بلاک چین به سرقت رفت. LayerZero سعی کرد این مشکل را با استفاده از یک رله و اوراکل برای ایمن سازی پیام ها حل کند. که در آن پیام تنها در صورتی تایید می شود که فرستنده و نبوت هر دو بر صحت آن توافق داشته باشند.

در 31 ژانویه، LayerZero با کسب 37.58 درصد از آرا، پس از Wormhole، به عنوان پروتکل پل Uniswap برای حاکمیت زنجیره ای بین اتریوم و BNB Chain، در جایگاه دوم قرار گرفت. در 30 مارس، Gnosis اعلام کرد که LayerZero با پلتفرم چند پل Hashi خود ادغام خواهد شد تا امنیت پل های بلاک چین را بیشتر کند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید