Heilpern عاشق بیت کوین است، از مزخرفات متنفر است… یک روزنامه نگار رسانه دولتی چین بود: Hall of Flame


لایا هیلپرن با رویکرد بیهوده خود نسبت به بیت کوین طرفداران زیادی به دست آورد. به اندازه کافی عجیب، او در زندگی قبلی برای رسانه های دولتی چین کار می کرد.

نویسنده سرقت بیت کوین: راهنمای توصیفی برای انقلابی ترین دارایی جهان و میزبان Layah Heilpern Show.

توئیت های پشیمان نشده و گاه بحث برانگیز لایه هایلپرن، نویسنده، پادکست و پدیده رمزنگاری، 606900 دنبال کننده توییتر را برای او به ارمغان آورد.

او به تالار شعله می گوید که بدون ترس حقیقت را در مورد رویدادها می گوید و دیگران را که همین کار را کرده اند تحسین می کند.

بر خلاف بسیاری از اینفلوئنسرها که توسط آژانس های استعدادهای درخشان نمایندگی می شوند، هایلپرن تصمیم گرفت با استخدام برادرش گیدئون به عنوان مدیر خود، همه چیز را در خانواده حفظ کند.

در این دنیا به کسی بیشتر از برادرم اعتماد ندارم. هایلپرن می گوید من می توانم 100٪ به او اعتماد کنم.

هایلپرن می‌گوید که پدر و مادر فوق‌العاده‌ای دارد و نمی‌ترسی به دنیا بفهماند که مادرش از مدونا جذاب‌تر است. (اگرچه دیگر مثل گذشته چشمگیر نیست.)

لیلا 1

او قبل از به دست آوردن شهرت در دنیای رمزنگاری، دوره جالبی از کار به عنوان روزنامه نگار در رسانه های دولتی چین را سپری کرد که در سال 2019 برای مدت کوتاهی به عنوان گزارشگر تجاری و مالی در شعبه تلویزیون مرکزی چین مشغول به کار شد.

او توضیح می‌دهد که من قبلاً با شبکه تلویزیونی جهانی چین کار می‌کردم، بنابراین در ابتدا روزنامه‌نگار دولت چین بودم، و اضافه کرد که کار در آنجا مدیریت خرد را به سطح جدیدی می‌برد:

گزارشی از فناوری هواوی تهیه کردم. من همه چینی‌ها را در اطرافم داشتم که حرف‌هایم را کنترل می‌کردند و نمی‌گفتم. بنابراین دستور داده شد که به جای یک گزارش خوب واقعی، ترسناک باشد.

با این حال، وقتی کریپتو از سوراخ خرگوش افتاد، حرفه روزنامه‌نگاری خود را که توسط دولت حمایت می‌شد، از پنجره بیرون انداخت.

هایلپرن به این موضوع علاقه مند شد و حتی کتابی به نام آن منتشر کرد. سرقت بیت کوین: راهنمای توصیفی برای انقلابی ترین دارایی جهان با وجود اعتراف به این که در سال 2021 همیشه در مدرسه در مدرسه مکث می کند.

در مورد نکات برجسته دوران حرفه ای او تا کنون؟ او می گوید هیچ چیز بهتر از مصاحبه با کلاه گیس بزرگ بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان نیست. [Hall of Flame interviewed Heilpern prior to the SEC’s recent slew of allegations about CZ and Binance.]

[A career highlight for me is] مصاحبه با CZ در رویداد بلاک چین بایننس در دبی، جایی که من میزبان و MC کل کنفرانس بودم. CZ یکی از قدرتمندترین افراد و بزرگترین نوآوران در فضای کریپتو است. مصاحبه با او روی صحنه باورنکردنی بود.

به نظر می رسد که هایلپرن تأثیر مثبتی بر CZ نیز گذاشته است زیرا اغلب می توان او را در حال شوخی در توییتر دید.

لیلا ۲

چه چیزی باعث شهرت لایا هایلپرن در توییتر شد؟

Heilpern بیش از یک دهه است که در توییتر حضور داشته است و توضیح می دهد که ایجاد پایگاه طرفداران هیچ میانبری جز این نیست که واقعاً به کار بپردازید.

وقتی هر روز توییت می‌کنید، تمایل دارید که دنبال کننده بسازید. حدس می‌زنم به این دلیل است که من در مورد چیزهای خاصی حقیقت را می‌گویم. من فکر می کنم مردم تشنه حقیقت هستند، مهم نیست حقیقت چیست.

او توضیح می دهد که هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید، ساختن فالوورهای بیشتری آسان تر است زیرا اعتبار دارید.

من می توانم در یک ماه 50000 فالوور به دست بیاورم، در حالی که ممکن است تا دو سال طول بکشد تا کسی این کار را انجام دهد. بنابراین، او می گوید، در نهایت رشد بسیار سریعی وجود دارد.

با این حال، سمت شهرت چیزها Heilpern را هیجان زده نمی کند.

لیلا 3

از حساب توییتر Heilpern چه انتظاری می توان داشت؟

Heilpern نمی‌خواهد آن را بپوشاند: مواد تشکیل دهنده آن برای همه مناسب نیست.

آزادی بیش از حد گرا او توضیح می دهد که این ضد سیستم، متمرکز بر بیت کوین، نشاط آور و مثبت، مسئولیت شخصی است.

او نیازی به جلب نظر همه را احساس نمی کند.

من بدون عذرخواهی زیاد صحبت می کنم. من فکر می کنم یک شکاف در بازار برای این وجود دارد. او می گوید، یعنی مردم فقط به سمت شما می دوند.

با افزایش مخاطبان، هایلپرن می گوید که باید بیشتر مراقب تأثیر کلمات خود باشد و بیشتر مراقب امنیت خود باشد.

کلمات من وزن بیشتری دارند، بنابراین دیگر نمی توانم مثل گذشته شوخی کنم. اما باز هم سعی می کنم زیاد خودم را سانسور نکنم. همچنین باید مراقب به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود باشم که کمتر انجام خواهم داد.

با این حال، Heilpern هیچ مشکلی برای شلیک به شرکت های چند میلیارد دلاری ندارد.

لیلا 4
همچنین بخوانید
امکانات

هنرمند بریتانیایی دیمین هرست از NFT برای محو کردن خطوط بین هنر و پول استفاده می کند

امکانات

بیت کوین 2022 آیا ماکسیمالیست های واقعی لطفا بایستند؟

چیزهایی که هایلپرن در توییتر از آنها لذت می برد

هایلپرن از افراد همفکری در توییتر خوشش می‌آید که در مورد همه چیز حقیقت را می‌گویند، چه رمزنگاری یا سیاست، او فقط هوس صداقت دارد و از مزخرفات متنفر است.

من دوست دارم مردم مزخرفاتی را که ما در سیستم می بینیم فریاد بزنند. من از افرادی که برای مخاطبان خود تملق می گویند، خوشم نمی آید. من کسانی را دوست دارم که عذرخواهی نمی کنند و همه چیز را همانطور که هست می گویند.

لیلا 5

پیش بینی قیمت لایه هایلپرن

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین Heilpern برای باقی‌مانده سال 2023 دقیقاً نمی‌تواند شما را از صندلی خود خارج کند.

برای شش ماه آینده تا پایان سال 2023، می توانم بگویم که ما به حرکت جانبی ادامه خواهیم داد. او می‌گوید فکر نمی‌کنم ما از 34000 دلار (35000 دلار) بالاتر برویم.

با این حال، او نسبت به بیت کوین خوشبین است که 1224 ماه آینده ممکن است چه اتفاقی بیفتد.

منظورم این است که شاید تا پایان سال 2024 ما به طور بالقوه بتوانیم به بالاترین سطح تاریخ، حدود 69000 دلار دوباره برسیم، اما او می گوید که این توصیه مالی نیست.

Heilpern می گوید بیت کوین می تواند تا اوایل سال 2025 به 100000 دلار برسد.

لیلا 6

در حالی که هایلپرن نمی تواند به خاطر بیاورد که اولین چیزی که خرید بیت کوین بود یا XRP، او اعتراف کرد که بلافاصله XRP را فروخت.

من حدس زیادی برای دیگری ندارم [cryptocurrencies]. او می‌گوید: «فقط فکر می‌کنم همه آنها پول‌های بیهوده غیرقابل پیش‌بینی هستند.

در مورد اتریوم، هایلپرن فکر نمی‌کند که قیمت به این زودی کاهش پیدا کند، اما او نیز به آن علاقه‌ای ندارد.

قیمت اتریوم به نظر من با توجه به اینکه چقدر بر اساس آن ساخته شده است به افزایش خود ادامه خواهد داد. با این حال، من اتریوم را دوست ندارم زیرا فکر می‌کنم این اتریوم کنترل شده و غیرمتمرکز است.

لیلا 7


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید