وکیل استدلال می کند که چرا XRP یک امنیت نیست


جرمی هوگان، وکیل دادگستری معتقد است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نتوانسته است به طور قانونی ثابت کند که XRP یک اوراق بهادار است.

به گفته جرمی هوگان، یکی از شرکای شرکت حقوقی هوگان، XRP (XRP) ریپل یک اوراق بهادار نیست زیرا با تعریف «قرارداد سرمایه‌گذاری»، «تنها» تعریف قانونی که «احتمالاً» مناسب است، مطابقت ندارد. و هوگان.

در یک سریال توییت ها در 9 آوریل، هوگان اعلام کرد که از آنجایی که XRP در تعریف سایر اوراق بهادار مانند سهام یا اوراق قرضه نمی گنجد، از نظر او تنها می توان آن را یک اوراق بهادار تحت تعریف “قرارداد سرمایه گذاری” در نظر گرفت.

با این حال، هوگان استدلال می کند که شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه ریپل یک قرارداد سرمایه گذاری، ضمنی یا صریح را نشان نمی دهد.

هوگان گفت: “در عوض، او استدلال می کند که تنها چیزی که نیاز است قرارداد خرید است – و این تمام چیزی است که ثابت می کند.”

“اما این استدلال “سرمایه گذاری” را از “قرارداد” به عنوان یک خرید ساده و بدون هیچ چیز دیگری جدا می کند. [there] این نمی تواند یک “قرارداد سرمایه گذاری” باشد، بلکه فقط یک سرمایه گذاری است (مانند خرید یک اونس طلا) زیرا ریپل موظف به انجام هیچ کاری غیر از انتقال دارایی نیست.”

در دسامبر 2020، SEC شکایتی را مبنی بر اینکه ریپل به طور غیرقانونی توکن XRP را به عنوان یک امنیت ثبت نشده فروخته است، تنظیم کرد.

ریپل مدت‌ها با این ادعا مخالفت می‌کند و استدلال می‌کند که این یک قرارداد سرمایه‌گذاری تحت آزمون هوی نیست، آزمونی قانونی که برای تعیین اینکه آیا یک معامله واجد شرایط قرارداد سرمایه‌گذاری است یا خیر. در سال 1946 توسط دادگاه عالی ایالات متحده در پرونده SEC v. WJ تأسیس شد.

هوگان همچنین استدلال می‌کند که همه موارد «آسمان آبی» که پرونده هاوی برای تعریف «قرارداد سرمایه‌گذاری» بر آن‌ها تکیه دارد، شامل نوعی قرارداد مرتبط با سرمایه‌گذاری است.

مرتبط با: مدیر عامل Ripple: شکایت XRP تا ژوئن حل و فصل شد، رفتار SEC “شرم آور” است

در واقع، در صورت عدم حضور مناقصه‌گذار چگونه می‌تواند به سودآوری یک فرد اعتماد معقول داشته باشد، در حالی که مراجع قانونی آنها صفر است؟» گفت.

“آنها نمی توانند. حتی آزمون چهار قسمتی که اغلب نقل می شود نشان می دهد که نوعی “قرارداد” مورد نیاز است.”

هوگان می‌گوید که موضوع اصلی این نیست که آیا ریپل از پول فروش XRP برای تامین مالی کسب‌وکار خود استفاده کرده است یا خیر، بلکه این است که آیا SEC ثابت کرده است که یک “قرارداد” ضمنی یا صریح بین خریداران ریپل و XRP در رابطه با “سرمایه‌گذاری” آنها وجود دارد یا خیر. ” ”

هوگان گفت: «هیچ قراردادی وجود نداشت.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟
نویسنده: Stephen Katte

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید