شکایت علیه حامیان سلبریتی FTX از حمایت اجرایی سابق برخوردار است


دانیل فریدبرگ، مدیر ارشد پیشین انطباق FTX و FTX USA، بیانیه ای در حمایت از این پرونده ارائه کرد.

شکایت دسته جمعی علیه افراد مشهوری که گفته می شود FTX اکنون ورشکسته شده را تبلیغ می کنند، همکاری دنیل فریدبرگ، مدیر سابق بورس اوراق بهادار، رئیس پیشین انطباق را به همراه داشت.

یک شکایت اصلاح شده پیشنهادی 11 مه که توسط وکلای دادرسی دسته جمعی در دادگاه منطقه فلوریدا ارائه شده است، شواهدی را ارائه می دهد که نشان می دهد فعالیت تبلیغاتی دانیل فریدبرگ برای FTX از فلوریدا سرچشمه گرفته است.

فریدبرگ مدیر ارشد نظارت در FTX و افسر ارشد انطباق در FTX USA، بازوی ایالات متحده صرافی بود.

این بیانیه به طور بالقوه می تواند دفاع مهم برخی از متهمان را رد کند که ادعا می کردند دادگاه میامی صلاحیت قضایی ندارد و این اتهامات هیچ ارتباطی با فلوریدا ندارد.

فریدبرگ در سوگندنامه خود اظهار داشت که آویناش «آوی» دبیر، معاون توسعه کسب و کار FTX USA در میامی مستقر است و شکیل اونیل بسکتبالیست سابق، لری دیوید کمدین، تام بردی بازیکن بازنشسته NFL و بنیانگذار FTX. سام بنکمن-فرید.

او گفت دبیر از یک دفتر FTX در میامی “در اوایل سال 2021” کار می کرد. وکلای دادرسی کلاسی گفتند که این استدلال‌هایی را که متهمان در دادخواست‌های امتناع خود ارائه کرده‌اند رد می‌کند.

برخی از حامیان ادعایی ادعا کردند که “هیچ توطئه ای در فلوریدا قابل فکر نیست” زیرا FTX تا اواخر سپتامبر 2022 قصد نداشت به میامی نقل مکان کند. این قبل از آن بود که آنها وارد معاملات تبلیغاتی ادعایی خود شوند.

وکلای دادرسی دسته جمعی از شواهد جدیدی برای تغییر پرونده های خود استفاده می کنند تا به ادعای صلاحیت متهمان رسیدگی کنند.

دادگاه در مورد کافی بودن مدارک تصمیم خواهد گرفت.

مرتبط با: شکیل اونیل ادعا می کند که سرورهای تراکنش اسناد قانونی FTX را به داخل ماشین در حال حرکت او “پرتاب” کرده اند

این شکایت برای اولین بار در اواسط نوامبر، اندکی پس از سقوط بازار سهام مطرح شد. دیگر حامیان معروف عبارتند از همسر و مدل آن زمان برادی، ژیزل بوندشن، کارآفرین کوین اولری، و ستاره بسکتبال استف کوری و تیمش، گلدن استیت وریرز.

فریدبرگ همچنین در شکایت اصلاح شده در 16 دسامبر به عنوان متهم معرفی شد.

گزارش شده است که رئیس سابق انطباق در سایر اقدامات قانونی علیه صرافی که قبلاً در آن کار می کرد، کمک کرده است.

بازرسان دادستان منطقه نیویورک، وزارت دادگستری، دفتر تحقیقات فدرال (FBI) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ظاهراً چند هفته پس از سقوط بازار سهام، جزئیاتی در مورد FTX از فریدبرگ به دست آوردند.

تالار شعله: ویلیام کلمنته سوم پیش بینی کرد بیت کوین تا پایان سال 2024 به شش رقم خواهد رسید.
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید