آخرین داده‌های قیمت بیت‌کوین به افزایش دو برابری بیش از 200000 دلار در سال 2025 اشاره دارد


یکی از بنیان‌گذاران Decentrader، Filbfilb می‌گوید که با وجود دوبرابر شدن 180000 دلار در سال 2025، چرخه‌های نصف شدن بیت‌کوین همچنان افزایش و افت احتمالی قیمت BTC را تعیین می‌کند.

یکی از فعالان قدیمی بازار می گوید که بیت کوین (BTC) هنوز در مسیر رسیدن به 180000 دلار در چرخه هاوینگ بعدی است.

در تحلیل جدیدی که در 3 مارس منتشر شد، Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، چشم انداز قیمت BTC خود را برای سال های آینده دو برابر کرد.

Filbfilb به چرخه های نصف شدن بیت کوین ایمان دارد

با نزدیک شدن BTC/USD به 30000 دلار، اما معامله گران به شدت نسبت به رشد سال 2023 تردید دارند، پیش بینی های بسیار بالای قیمت BTC با ناکافی مواجه شد.

دو برآورد کنونی یک میلیون دلاری از سوی کتی وود، مدیر عامل شرکت ARK Invest و بالاجی سرینیواسان، مدیر سابق کوین‌بیس، همچنان به اختلاف نظرها در پی زمستان ارزهای دیجیتال 2022 ادامه می‌دهند.

Filbfilb با بررسی اینکه آیا هر دو ارزش دارند یا خیر، به ریاضی خام روی آورد تا پس از نصف شدن یارانه بلوک بعدی، برخی از بالا و پایین‌های احتمالی بیت کوین را شناسایی کند.

نصف شدن در پایان مارس سال آینده دوباره پاداش بلاک پرداختی به ماینرها را تا 50 درصد کاهش می دهد. در چرخه های چهار ساله پس از نصف شدن های قبلی، BTC/USD الگوهای رفتاری را نشان داده است که هنوز هم صادق است.

هنگام استفاده از Days from Bitcoin Halving (که در آن نرخ تورم بیت کوین های جدید نصف می شود)؛ ما می‌توانیم ببینیم که بیت‌کوین در حدود 368 تا 550 روز پس از نصف شدن به اوج خود می‌رسد و سپس 779 تا 914 روز پس از چرخه به اوج خود می‌رسد.» Filbfilb خلاصه می‌کند.

مطالب مرتبط: زمستان کریپتو می تواند بر سلامت عقل سرمایه گذاران تأثیر منفی بگذارد

تجزیه و تحلیل او، که به‌اصطلاح «منحنی قیمت» را ایجاد می‌کند، نشان می‌دهد که ممکن است بتوان ایده‌ای تقریبی از جایی که BTC/USD در چرخه‌های نصف‌سازی آینده بالا و پایین خواهد شد، به دست آورد.

او می‌گوید: «با ترکیب تاریخ‌ها و روزهای نصف‌سازی مورد انتظار برای قله‌های چرخه و پایین‌ترین چرخه، و همچنین رگرسیون پیش‌بینی‌شده داده‌های قیمت، می‌توان از این مدل برای پیش‌بینی جایی که ممکن است قیمت بیت‌کوین در اوج و پایین‌ترین چرخه‌های آینده باشد، استفاده کرد.» ادامه دارد.

نمودار منحنی قیمت بیت کوین (اسکرین شات). منبع: Decentralizer

قیمت بیت کوین 200000 دلار یا بیشتر؟

بنابراین، مطابق با سال‌های 2013، 2017 و 2021، سال 2025 باید شاهد یک راه‌اندازی «دو تاپ» باشد که بیت‌کوین دو بار به بالای 200000 دلار می‌شکند.

مرتبط: بیت کوین قبل از چرخه بعدی بازار نزولی به 70000 دلار به 200000 دلار می رسد – پیش بینی

طبق محاسبات، پایین ترین قیمت یک ساله بازار نزولی مربوطه حدود 50000 دلار است.

در حالی که Filbfilb اذعان می کند که نوسانات قیمت و روند نسبی بالا در طول زمان کاهش می یابد، او فکر می کند روند عمومی جهانی به سمت فروشگاه های دیجیتال ارزش به گاوهای بیت کوین کمک خواهد کرد.

با این حال، به نوبه خود، او معتقد است که چرخه بعدی کمی کمتر از ارقام نشان می دهد، مانند حدود 180000 دلاری که از فوریه در جریان بوده است.

اخیراً اعلام کردم که هدف برای چرخه بعدی 180 هزار دلار است. من فعلاً به این موضوع ادامه می‌دهم.»

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید