لارک دیویس با پیش بینی رالی بزرگ بیت کوین جامعه را هیجان زده می کند


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لارک دیویس، کارآفرین معروف و سرمایه‌گذار بیت‌کوین، پیش‌بینی هیجان‌انگیزی کرده است مبنی بر اینکه این ارز دیجیتال پیشرو به زودی شروع به کار خواهد کرد. این پیش‌بینی در بحبوحه رشد گسترده‌تر بازار کریپتو انجام می‌شود که شاهد افزایش بیت‌کوین (BTC) به بالای 71000 دلار بوده است.

به همین دلیل است که گاو نر امکان پذیر است

دیویس چندین عامل را برجسته کرد که می تواند بازار کریپتو را به سرعت صعودی به زودی سوق دهد. مهم‌ترین آنها افزایش جریان ورودی با پذیرش صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در ایالات متحده است.

مرتبط با

دیویس فاش کرد که ETF ها در 18 روز گذشته 56150 بیت کوین خریداری کرده اند. این به معنای عرضه چهار ماهه BTC است. علاوه بر این، این سرمایه گذار مشهور معتقد است که راه اندازی بالقوه ETF نقطه ای اتریوم تأثیر قابل توجهی بر بازار خواهد داشت.

دیویس گفت: ETF های اتریوم به زودی شروع به معامله می کنند.

علاوه بر این، دیویس اضافه کرد که انباشت مداوم بیت کوین از موسساتی مانند MicroStrategy، Block و Semler Scientific نیز می تواند بر حرکت آینده بیت کوین تأثیر بگذارد.

«موسسات، مدیران دارایی و صندوق‌های بازنشستگی در سراسر جهان صف می‌کشند تا بخشی از کیک بیت کوین را در اختیار داشته باشند. دیویس در پایان گفت: این گاوبازی دیوانه‌کننده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 71456 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 0.27 درصدی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 14.5 درصد افزایش به بیش از 30 میلیارد دلار رسید.

نظرات متفاوت در مورد تایید ETH ETF

به نظر می رسد نظرات متفاوتی در مورد تایید ETF های نقطه ای اتریوم وجود دارد. جان ون اک، مدیرعامل VanEck، گفت که تایید ETF نقطه ای اتریوم یک تغییر تاریخی است. همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، این شرکت در میان سایر متقاضیانی است که تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را دریافت کرده است.

مرتبط با

در مقابل، غول بانکی معروف JPMorgan ادعا می‌کند که ETF‌های اتریوم ممکن است در زمان شروع معاملات، سهم ورودی بسیار کمتری نسبت به انتظارات را جذب کنند. این موسسه بانکی 3 میلیارد دلار ورودی به محصولات ETH در سال جاری پیش بینی کرده است. با این حال، این بانک می‌گوید در صورت مجاز بودن شرط‌بندی، این مبلغ می‌تواند دو برابر شود.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید