نهنگ عظیم اتریوم در آستانه انحلال با عمیق شدن حمام خون ETH


تصویر روی جلد از stock.adobe.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نهنگ اتریوم (ETH) در آستانه انحلال است
  • قیمت بیت کوین قرمز است، اتریوم نیز همین مسیر را طی می کند

حساب Analytics X @lookonchain در حال انتشار این خبر در مورد یک نهنگ بزرگ است که در ETH موقعیت طولانی دارد. در این توییت آمده است که در حال حاضر این معامله گر در آستانه انحلال است و در آستانه از دست دادن بیش از 30 میلیون دلار ارز دیجیتالی است که وام گرفته است.

نهنگ اتریوم (ETH) در آستانه انحلال است

به گفته منبع داده، این نهنگ 31.4 میلیون دلار استیبل کوین وام گرفت و 12374 ETH را به Compound واریز کرد. @lookonchain می‌گوید که اگر قیمت اتریوم به کاهش خود ادامه دهد، موقعیت‌های خرید این نهنگ پس از کاهش به سطح 2984 دلار منحل می‌شود.

در همین حال، یک نهنگ دیگر اوایل امروز 9425 ETH به ارزش کمی بیش از 30 میلیون دلار را ربود. @lookonchain اشاره کرد که این یک کیف پول جدید است. Whale BNB، MATIC، LINK، AVAX و ده ها ارز دیجیتال دیگر، از جمله محبوب ترین سکه ها مانند Shiba Inu، Dogecoin، Pepe Coin و Floki را خریداری کرد.

در مجموع، او ۱۲۰ میلیون دلار آلتکوین از بایننس، بزرگترین پلتفرم ارزهای دیجیتال خریداری و برداشت کرد. قطعه اتریوم بزرگترین خرید او بود.

مرتبط با

قیمت بیت کوین قرمز است، اتریوم نیز همین مسیر را طی می کند

این هفته، از دوشنبه، دومین ارز دیجیتال بزرگ میم، اتریوم، 10.42 درصد کاهش یافته است، از منطقه 3500 دلار به سطح 3150 دلار سقوط کرده است و در حال حاضر در حال تغییر است.

امروز، اتریوم برای اولین بار در شمع بزرگ ساعتی قرمز 3.03 درصد سقوط کرد. این کاهش با افزایش حاشیه ای و سپس کاهش قیمت 3.09 درصدی همراه شد.

اتریوم به دنبال کاهش اخیر قیمت ارز دیجیتال پرچمدار خود یعنی بیت کوین است که از روز دوشنبه به شدت کاهش یافته است. چارلز ادواردز، تحلیلگر، توییتی منتشر کرد که در آن به اشتراک گذاشت که قیمت بیت کوین همچنان در حال کاهش است زیرا بازیگران اصلی به فروش بیت کوین ادامه می دهند. اینها بیشتر ماینرهایی هستند که بیت کوین های تازه استخراج شده و ذخایر قدیمی بیت کوین را می فروشند.

دارندگان بلند مدت نیز به طور فعال بیت کوین خود را می فروشند. به طور کلی، طبق داده‌های Glassnode که توسط Edwards به اشتراک گذاشته شده است، در حال حاضر 374000 جریان منفی بیت‌کوین وجود دارد. بنابراین، در حال حاضر حدود 24 میلیارد دلار بیت کوین در حال انتشار است.

طبق گزارش‌های قبلی U.Today، دولت‌های ایالات متحده و آلمان اخیرا مقادیر زیادی بیت‌کوین و اتریوم فروخته‌اند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید