LandRocker (LRT) در BingX معرفی شد، نقشه راه به روز شده منتشر شد


فهرست

  • توکن LRT LandRocker به دنبال لیست‌های MEXC و Uniswap در BingX فعال می‌شود
  • 20 میلیون جایزه LRT برای بازیکنان فصل صفر LandRocker باز شد

LandRocker (LRT)، یک بازی پیشرفته Play-to-Earn، در حال گسترش فرصت های معاملاتی برای ارز دیجیتال اصلی خود، LRT است. پس از تکمیل دور تامین مالی و فهرست شدن در DEX و CEX های اصلی، LRT در BingX، یک صرافی برتر ارز دیجیتال، در دسترس قرار می گیرد.

توکن LRT LandRocker به دنبال لیست‌های MEXC و Uniswap در BingX فعال می‌شود

طبق بیانیه رسمی تیمش، LandRocker، یک بازی محبوب Play-to-Win Web3 در Polygon (MATIC)، سرانجام توکن LRT خود را در BingX، یک صرافی رمزنگاری متمرکز سطح 1 فهرست می‌کند. معاملات نقطه ای LRT در BingX امروز، 9 ژوئیه 2024، ساعت 12:00 UTC آغاز می شود.

انتظار می رود که توکن LRT، عنصر اصلی اقتصاد بازی LandRocker، دسترسی بیشتری را برای بازیکنان و سرمایه گذاران در فهرست BingX فراهم کند. این فهرست به دنبال راه‌اندازی موفقیت‌آمیز LRT در MEXC و Uniswap است که دامنه و قابلیت استفاده توکن را بیشتر گسترش می‌دهد.

در طول پیش فروش اخیر LRT، تیم توانست در مجموع 2.8 میلیون دلار از تعدادی سرمایه گذار معتبر تضمین کند که نشان دهنده اعتماد این بخش به پتانسیل LandRocker است.

علاوه بر این، انتظار می‌رود که توکن‌های LRT بیشتری به زودی در سایر صرافی‌های متمرکز سطح اول ارزهای دیجیتال مانند Bybit، KuCoin و Gate.io فهرست شوند.

همانطور که تیم بازی توضیح داد، توکن LRT در آینده از تورم شدید محافظت خواهد شد. الگوریتم‌های کدگذاری شده، منابع بازی به برد LandRocker را متعادل می‌کنند، در حالی که تعداد بازیکنان کنترل‌شده برای جلوگیری از اشباع بیش از حد برای اقتصاد P2E پایدار تنظیم می‌شود.

20 میلیون جایزه LRT برای بازیکنان فصل صفر LandRocker باز شد

علاوه بر فهرست کردن LRT در BingX، این پروتکل یک نقشه راه پویا برای ارائه سطح بی سابقه ای از شفافیت برای همه شرکت کنندگان در اکوسیستم منتشر کرده است.

نقشه راه پویا جدید LandRocker اولین مورد از نوع خود در میان پروژه های Web3 است و قرار است نحوه ارتباط پروژه های بازی با پیشرفت را مختل کند. این ویژگی به‌روزرسانی‌های ویدیویی روزانه و یک نقشه تعاملی زنده را ترکیب می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد توسعه پروژه را در زمان واقعی دنبال کنند.

حمید فتحعلیان، مدیر عامل LandRocker، تاکید می کند که معرفی یک نقشه راه پویا می تواند استاندارد طلایی جدیدی را برای صنعت Web3 و بخش Play-to-Win ایجاد کند:

ما با نقشه راه پویا خود در سطح جدیدی از شفافیت و مشارکت در صنعت بازی پیشگام هستیم. این رویکرد استاندارد بالایی را برای باز بودن، تقویت اعتماد و مشارکت جامعه و سهامداران ما تعیین می‌کند، و اولین موردی است که هیچ پروژه‌ای چنین چارچوب شفاف و چابکی را اجرا نکرده است.

پس از اعلامیه ها، تعداد بیشتری از علاقه مندان به GameFi به فعالیت های LandRocker می پیوندند. فصل صفر بازی به بازیکنان این شانس را می‌دهد که جهان را با 79 کوینتیلیون سیاره منحصربه‌فرد کاوش کنند و برای دریافت جایزه ترکیبی 20 میلیون LRT رقابت کنند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید