هکر KyberSwap به دنبال کنترل است، شرکت حقوقی می گوید قوانین مالیاتی Aussie DeFi “غیرالزام آور” هستند: مالی دوباره تعریف شد


شرکت حقوقی Cadena Legal گفت دستورالعمل صادر شده توسط اداره مالیات استرالیا “غیر الزام آور” است و باید به عنوان “دستمال توالت” تلقی شود.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش‌های مالی غیرمتمرکز ضروری (DeFi)، خبرنامه‌ای که برای ارائه بزرگ‌ترین پیشرفت‌های هفته گذشته طراحی شده است.

هکری که بیش از 46 میلیون دلار از پروتکل دیفای KyberSwap دزدیده بود، فهرستی از خواسته ها از جمله کنترل کامل شرکت Kyber و تمام دارایی های آن را منتشر کرد.

یک شرکت حقوقی در استرالیا دستورالعمل مالیاتی DeFi منتشر شده توسط تنظیم کننده مالی این کشور را “دستمال توالت” توصیف کرده است. Cadena Legal به Cointelegraph گفت که این راهنما تنها استرالیایی ها را گیج می کند و ممکن است تمایل آنها را برای پیروی از قوانین کاهش دهد.

اکوسیستم دی‌فای از هفته گذشته حرکت صعودی بازار خود را حفظ کرده است و بیشتر توکن‌ها در نمودارهای هفتگی سود ثابتی را نشان می‌دهند.

هکر KyberSwap خواستار کنترل کامل شرکت Kyber است

هکر KyberSwap سرانجام شرایطی را که باید برای بازگرداندن بخشی از وجوه دریافتی از هک 46 میلیون دلاری خود داشته باشد را فاش کرد.

اگرچه خواسته های هکر مضحک بود، اما آنها همچنین گفتند که در صورت برآورده شدن چه خواهند کرد.

به خواندن ادامه دهید

ادامه مطلب


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید