کیف پول KuCoin از صرافی KuCoin خارج شد و به Halo Wallet تغییر نام داد


کیف پول Halo با نام تجاری جدید قصد دارد تلاش های خود را از Web3 به امور مالی اجتماعی گسترش دهد که به عنوان SocialFi نیز شناخته می شود.

کیف پول غیرمتمرکز KuCoin Wallet در 3 آوریل اعلام کرد که در حال تغییر نام تجاری به کیف پول Halo و راه اندازی یک اکوسیستم اجتماعی جدید است. بر اساس این اطلاعیه، کیف پول تازه مستقل Halo دور جدیدی از سرمایه گذاری از چندین سرمایه گذار از جمله KuCoin Ventures، IDG، HashKey Capital و دیگر شرکای استراتژیک Web3 دریافت کرده است.

تلاش برای تغییر نام تجاری با هدف گسترش تمرکز Halo Wallet از یک کیف پول Web3 به اکوسیستم گسترده تر SocialFi است. هدف این کیف پول ادغام پروتکل‌های مختلف شبکه‌های اجتماعی درون زنجیره‌ای و خارج از زنجیره مانند لنز و توییتر برای ایجاد یک سیستم شناسه غیرمتمرکز Web3 (DID) و تعامل با اینفلوئنسرهای محبوب است.

در آینده، Halo Wallet قصد دارد به تدریج حقوق حاکمیت اکوسیستم SocialFi را از طریق یک سازمان مستقل غیرمتمرکز یا DAO به جامعه منتقل کند. به گفته این شرکت، اجرای یک مدل حاکمیت DAO نوید تقویت یک اکوسیستم SocialFi فعال را با انگیزه دادن به نوآوران و کاربران بیشتر برای کشف مدل‌های مالی جدید و فرصت‌های معاملاتی می‌دهد.

جف هاول، رئیس Halo Wallet، اظهار داشت که کیف پول های غیرمتمرکز نقطه اصلی ورود کاربران به دنیای Web3 هستند. به گفته وی، کیف پول Halo اصلاح شده طیف وسیعی از ویژگی های اجتماعی پیشرفته را ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند هویت اجتماعی کاملی بسازند و اطلاعات با کیفیت و چشم انداز را در شبکه های اجتماعی بیابند.

مطالب مرتبط: KuCoin سرمایه 10 میلیون دلاری را برای صادرکننده استیبل کوین یوان چین پیش می‌برد.

کیف پول KuCoin از زمان عرضه در ژوئن 2022 پیشرفت چشمگیری در فضای کیف پول غیرمتمرکز داشته است. از زمان راه اندازی، کیف پول غیرمتمرکز پوشش گسترده ای را هم برای موبایل و هم برای رایانه شخصی فراهم کرده است و کمک تلفیقی برای ده ها هزار توکن و توکن های غیرمالی (NFT) فراهم کرده است. ) دارایی ها ویژگی هایی مانند تجارت زنجیره ای و سهام محلی را راه اندازی کردند و پایگاه کاربری بیش از 1 میلیون نفر را جمع آوری کردند.

در آگوست 2022، کیف پول KuCoin عملکرد بازارساز خودکار شبکه 1 اینچی را برای بهبود مبادله توکن ها یکپارچه کرد. این همکاری همچنین به کاربران کیف پول KuCoin امکان دسترسی به عملکرد پروتکل سفارش محدود 1inch را داد، که اجازه می‌دهد سفارش‌ها با قیمت از پیش تعیین‌شده تکمیل شوند. این شامل سفارشات حد بدون گاز برای اتر (ETH) بود.
نویسنده: Judith BannermanQuist

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید