KuCoin تایید می‌کند که یک کاربر صرافی پشت قالی‌کشی‌های روزانه ادعا شده است


یکی از اعضای انجمن آدرس کیف پولی را شناسایی کرد که ظاهراً به مدت تقریباً دو سال هر روز چندین تراکنش بر روی فرش memecoin را آغاز می کرد.

صرافی رمزارز KuCoin تأیید کرده است که آدرسی که گفته می شود مسئول هزاران کلاهبرداری memecoin است متعلق به یکی از کاربران آن است. با این حال، صرافی دارایی های کاربر را بدون اطلاع رسمی از مجری قانون مسدود نمی کند.

در 26 آوریل، یکی از کاربران توییتر آدرس کیف پولی را شناسایی کرد که بین دو تا پنج memecoin در روز به مدت دو سال راه اندازی می شد. یکی دیگر از اعضای انجمن اشاره کرد که آدرس های کیف پول توسط KuCoin “مالک و کنترل می شود”. در حال حاضر، Etherscan کاوشگر بلاک چین آدرس مورد نظر را به عنوان یک کیف پول فیشینگ جعلی پرچم گذاری کرده است.

در بیانیه ای که برای کوین تلگراف ارسال شد، صرافی ارز دیجیتال تایید کرد که آدرس کیف پول متعلق به یکی از کاربران آن است. به گفته جانی لیو KuCoin، حتی با وجود اینکه آدرس متعلق به یکی از کاربران این پلتفرم است، تا زمانی که اطلاعیه ای از مقامات مربوطه دریافت نکنند، حساب کاربری را مسدود نخواهند کرد. همانطور که لیو توضیح می دهد:

زمانی که طرف گزارش‌دهنده اسناد، رویه‌ها یا سوابق گزارش‌دهی مربوطه را ارائه کرد، ما به مجریان قانون کمک می‌کنیم و با آنها همکاری می‌کنیم تا اقدامات کنترل ریسک موقت را مطابق با شکایات و گزارش‌ها، توافق‌نامه‌های کاربر و قانون سیشل انجام دهیم.»

علاوه بر این، صرافی به کوین تلگراف گفت که اگر اعضای جامعه با رفتار مشکوکی مواجه شدند، باید آن را به پلیس گزارش کنند و مطالب مربوطه را در اختیار تیم خود قرار دهند. لیو افزود که پس از دریافت مدارک لازم، خوشحال خواهند شد که همکاری کنند.

مرتبط با: کیف پول KuCoin صرافی KuCoin را ترک می کند و به عنوان کیف پول Halo تغییر نام می دهد

صرافی KuCoin در هفته گذشته همواره با چالش های مختلفی روبرو بوده است. در 24 آوریل، حساب رسمی توییتر این پلتفرم هک شد و یک رویداد جعلی منتشر کرد که باعث شد برخی از دنبال کنندگان آن حضور خود را از دست بدهند. پس از اینکه صرافی نقض را شناسایی کرد، با توییتر برای بازیابی حساب رسانه اجتماعی خود همکاری کرد و به قربانیان آسیب دیده از این حمله بازپرداخت قول داد.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید