کروگر: قیمت بیت کوین امسال دو برابر خواهد شد


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته فرد کروگر، یکی از حامیان محبوب بیت کوین، قیمت بیت کوین (BTC) ممکن است تا پایان سال دو برابر شود. او افزود: «دیگر از مزخرفات لاک پشت خبری نیست.

این پیش بینی صعودی در حالی صورت می گیرد که قیمت بیت کوین تلاش می کند تا حرکت صعودی خود را احیا کند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط سایت ردیابی ارزهای دیجیتال CoinGecko، قیمت بیت کوین اوایل امروز به 63790 دلار رسید. با این حال، از آن زمان برخی از سودهای خود را پس داده و در حال حاضر با قیمت 63368 دلار معامله می شود.

مرتبط با

اگرچه عملکرد قیمت بیت‌کوین پس از تلاش‌های ناموفق متعدد آن برای فراتر رفتن از سطح ۶۸۰۰۰ دلار بسیار ضعیف بوده است، اما همچنان ارز دیجیتال پیشرو است. تجارت سودآوربه گفته کی یانگ جو، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تحلیل رمزنگاری CryptoQuant.

مایک نووگراتز، رئیس گلکسی دیجیتال، گفت که ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار می تواند امسال از 100000 دلار فراتر رود. با این حال، او باید ابتدا 73000 دلار را جبران کند. تا کنون ثابت شده است که شکستن آن بسیار دشوار است.

آیا کف بازار دیگری نزدیک می شود؟

در همین حال، شبکه بیت کوین اکنون در مسیر کاهش قابل توجهی در حدود 6 درصد قرار دارد. این ممکن است شدیدترین تعدیل سختی منفی از دسامبر 2022 باشد. در آن زمان، بازار پایین ترین سطح را تجربه کرد.

مرتبط با

این بار، تسلیم شدن ماینرهای بیت کوین به دلیل کاهش حاشیه سود پس از رویداد نصف شدن نیز می تواند نشان دهنده یک تغییر روند بالقوه باشد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید