کراکن از دادگاه سانفرانسیسکو می خواهد که در دعاوی IRS مداخله کند


کراکن در تلاش برای مقابله با افزایش نظارت نظارتی توسط تنظیم کننده های ایالات متحده به کوین بیس پیوست.

صرافی کریپتو کراکن در حال مبارزه با سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) و درخواست آن برای ارائه اطلاعات حیاتی کاربر به دادگاه است. این صرافی درخواست IRS برای اطلاعات مشتری را به عنوان یک “گنج یابی ناعادلانه” توصیف کرد.

همانطور که بلومبرگ گزارش می دهد، صرافی ارز دیجیتال از یک دادگاه فدرال در سانفرانسیسکو خواسته است تا در این موضوع مداخله کند و از IRS عقب نشینی کند. پاسخ Kraken به IRS در پاسخ به تماس فوریه آژانس مبنی بر درخواست اطلاعات کاربر اضافی برای شناسایی حساب‌های Kraken که حداقل 20000 دلار در ارزهای رمزنگاری شده در هر سال بین سال‌های 2016 تا 2020 معامله می‌کنند، ارائه شد.

این صرافی در درخواست خود به شکایت Coinbase در سال 2017 اشاره کرد و گفت که سازمان مالیاتی بسیار فراتر از قوانین تعیین شده توسط قاضی منطقه ای ایالات متحده ژاکلین اسکات کورلی عمل کرده است. در مورد Coinbase، آژانس درخواست اولیه خود را پس از رد مداوم Coinbase کاهش داد. اما قاضی کورلی حکم داد که تماس های ارسال شده به بیش از 14000 مشتری این صرافی زیاد مزاحم نبودند زیرا IRS دلیل موجهی برای بررسی مالیات دهندگانی داشت که درآمد بیت کوین (BTC) خود را فاش نکردند.

وکلای کراکن استدلال کردند که IRS بسیار فراتر از احضاریه های سرزده خود است و درخواست آنها برای اطلاعات مشتری موجه نیست. کراکن به کوین بیس در تلاش هایش برای عقب نشینی در برابر افزایش نظارت نظارتی توسط تنظیم کننده های آمریکایی پیوسته است. کوین بیس در حال حاضر در حال مبارزه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برای ارائه خدمات استیکینگ کریپتو است.

مرتبط با: اولین بانک جمهوری 20 درصد دیگر با بیت کوین آماده 40000 دلار سقوط کرد.

SEC ادعا کرد که خدمات سهام ارائه شده توسط شرکت هایی مانند Kraken و Coinbase قانون اوراق بهادار را نقض می کند. صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو با SEC برای ارائه خدمات سهامداری 30 میلیون دلار توافق کرده است، در حالی که IRS تصمیم گرفته است برای مبارزه خود به دادگاه مراجعه کند.

افزایش نظارت‌های نظارتی به نگرانی فزاینده‌ای برای شرکت‌های رمزنگاری در ایالات متحده برایان آرمستانگ، مدیر عامل Coinbase و جرمی آلر، مدیر عامل ناشر USD Coin Circle، هشدار داده‌اند که واکنش‌های فزاینده از سوی سازمان‌های نظارتی، شرکت‌های نوپای کریپتو را مجبور به انتقال به خارج از کشور خواهد کرد.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید