Key takeaways from USDC $44.5 reserve report

نکات کلیدی از گزارش ذخیره 44.5 دلاری USDC


Circle گزارش ذخیره دسامبر 2022 خود را منتشر کرده است که دارایی های دارای وثیقه اضافی را که در حال حاضر از 44.5 میلیارد توکن USDC در گردش پشتیبانی می کند، برجسته کرده است.

دایره ناشر USD Coin (USDC) گزارش تایید شده توسط حسابدار از ذخایر خزانه داری منتشر کرده است که بیش از 44.5 میلیارد دلار از توکن های در حال گردش را پشتیبانی می کند.

گزارش ذخیره دسامبر 2022 Circle، که توسط گروه حسابداری GrantThornton بررسی شده است، ساختار فعلی خزانه ذخیره ناشر استیبل کوین را تجزیه می کند. با توجه به Circle، 44,553,543,212 USDC در حال حاضر توسط 44,693,963,701 دلار پشتیبانی می شود که در حساب های نگهبانی نگهداری می شود.

شایان ذکر است که بخش قابل توجهی از مبلغ اخیر در خزانه های مختلف ایالات متحده سرمایه گذاری می شود. به گفته تیموتی سینگ، معاون حسابداری سیرکل، ارزش منصفانه دارایی‌ها در ذخیره USDC، کل موجودی دارایی‌ها به دلار آمریکا، شامل ترکیبی از پول نقد و اسناد خزانه است.

صندوق ذخیره دایره به عنوان صندوق بازار پول دولتی ثبت شده است. تمام سهام این صندوق متعلق به Circle است و شامل 14 اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده به ارزش بیش از 23.5 میلیارد دلار است. صندوق همچنین 48.9 میلیون دلار پول نقد دارد و 33 میلیون دلار اضافی از صندوق بدهکار است که با «تفاوت‌های زمان‌بندی و سوآپ» جبران می‌شود.

موارد مرتبط: تسویه حساب های استیبل کوین ممکن است در سال 2023 از تمام شبکه های اصلی کارت پیشی بگیرد: داده

دو اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده دیگر به ارزش 10.5 میلیارد دلار در یک دسته جداگانه از دارایی های ذخیره گزارش شده است، همراه با 10.5 میلیارد دلار وجه نقد که توسط تعدادی از موسسات مالی از طرف Circle نگهداری می شود.

بانک های ایالات متحده که ذخایر نقدی سرکل را در اختیار دارند عبارتند از: بانک نیویورک ملون، بانک اعتماد شهروندان، بانک مشتریان، بانک جامعه نیویورک، بانک امضا، بانک سیلیکون ولی و بانک سیلورگیت.

دایره و پلتفرم پرداخت ریپل از جمله شرکت‌کنندگان کلیدی در کارگاه‌های مبتنی بر ارزهای دیجیتال و بلاک چین در مجمع جهانی اقتصاد بود که در ژانویه 2023 در داووس برگزار شد.

کوری سپس، معاون سیاست جهانی Circle، گفت که این سازمان در حال مذاکره با سیاست گذاران، شرکت های سنتی، شرکت های فناوری و سازمان های بشردوستانه برای بررسی امکان استفاده از USDC به عنوان یک راه حل پرداخت در آینده است.

در دو سال گذشته، جایگاه Circle به عنوان یک صادرکننده استیبل کوین به طور پیوسته رشد کرده است و USDC را به عنوان دومین استیبل کوین با پشتوانه USD پس از USDT Tether تبدیل کرده است.


نویسنده: Gareth Jenkinson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉