دلایل کلیدی برای افزایش ناگهانی قیمت چند ضلعی (MATIC).


تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

MATIC چیست؟

MATIC توکن بومی Polygon است، یک پلتفرم بلاک چین که هدف آن ایجاد یک سیستم چند زنجیره ای سازگار با اتریوم است. Polygon از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) مانند DeFi، DAO و NFT پشتیبانی می کند.

این شبکه که در ابتدا در سال 2017 با نام Matic Network راه اندازی شد، در فوریه 2021 به Polygon تغییر نام داد تا از یک راه حل مقیاس بندی لایه 2 به یک پلت فرم جامع که چندین راه حل لایه 2 و بلاک چین های مستقل را ادغام می کند، گسترش یابد. Polygon از مکانیزم اجماع اثبات سهام مشابه اتریوم استفاده می کند و توکن MATIC آن با ERC-20 سازگار است. Polygon Labs آن را اداره می کند.

تاریخچه قیمت MATIC

MATIC در دسامبر 2021 به 2.92 دلار رسید، اما از 7 ژوئن تقریباً 76٪ کاهش یافته و به 0.71 دلار رسیده است. این کاهش با توجه به روند صعودی اخیر در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال قابل توجه است.

منبع: CoinMarketCap

در دو ماه گذشته، MATIC به طور مداوم زیر EMA 100 معامله شده است که نشان دهنده یک روند نزولی است. آخرین تلاش قابل توجه برای شکستن EMA 100 در 9 آوریل رخ داد. شکست می تواند به قیمت اجازه دهد تا به سطوح مقاومت بالاتری از جمله سطح 0.5 فیبوناچی بین 0.78 دلار و 0.80 دلار افزایش یابد.

افزایش احتمالی در ماه ژوئن

MATIC توسط سهامدارانی که پتانسیل رشد قوی را می بینند، یک “غول خفته” در نظر گرفته می شود. بسیاری از کاربران توکن‌های خود را برای کسب درآمد غیرفعال به اشتراک می‌گذارند و سود سهام حدود 3 درصد است. آخرین ارتقای Polygon در Naples با هدف بهبود مقیاس پذیری و عملکرد، که می تواند تاثیر مثبتی بر قیمت MATIC داشته باشد.

با استفاده از میانگین متحرک 365 روزه، نسبت MVRV سیگنال خرید 12.58-% را نشان داد. این نسبت قیمت فعلی بازار MATIC را با میانگین قیمت خرید همه توکن ها مقایسه می کند.

منبع: Santiment

بر اساس گزارش مساری “State of Polygon Q1 2024″، فعالیت بازی Polygon در سه ماهه اول سال 2024 افزایش یافته است. آدرس‌های بازی روزانه 1615% به 207000 افزایش یافت و تراکنش‌های روزانه بازی با 469% افزایش به 734000 رسید که عمدتاً توسط MATR1X FIRE هدایت می‌شد.

پیشرفت‌های کلیدی در اکوسیستم بازی Polygon شامل Immutable، راه‌اندازی صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری بازی‌های اجتناب ناپذیر توسط King River Capital و Polygon Labs و همکاری با برندهای Animoca برای بازی NFT Symbiogenesis از Square Enix است.

مرتبط با

سایر معیارهای رشد عبارتند از:

به طور کلی، این پیشرفت ها نشان دهنده عملکرد قوی Polygon در ماه های آینده است، اما مقیاس دقیق و طول عمر یک رالی بالقوه نامشخص است.


نویسنده: Dan Burgin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید