دلایل کلیدی که چرا بیت کوین هنوز به 100000 دلار نرسیده است، از موسس سرمایه گذاری Capriole


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “چرا ما هنوز به 100000 دلار نرسیده ایم؟”
  • عوامل کلیدی برای افزایش قوی BTC در آینده

چارلز ادواردز، تحلیلگر رمزنگاری و بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری Capriole، نظرات خود را در مورد اینکه چرا بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو جهان، تاکنون به سطح 100000 دلار نرسیده است، در پلتفرم رسانه اجتماعی X به اشتراک گذاشت.

او عوامل کلیدی را فهرست کرد که انتظار دارد قیمت بیت کوین را در چند ماه آینده افزایش دهد.

“چرا ما هنوز به 100000 دلار نرسیده ایم؟”

چارلز ادواردز یک موضوع در X پست کرد تا دلایلی را که چرا بیت کوین در حال حاضر بین قیمت 100000 دلاری مورد انتظار قرار دارد را به اشتراک بگذارد. با وجود راه اندازی ETF بیت کوین، این افزایش قیمت هنوز رخ نداده است.

ادواردز خاطرنشان کرد که تا کنون، بیت کوین از ژانویه، زمانی که SEC چراغ سبز را به ETF ها نشان داد، تنها 50 درصد افزایش یافته است، و بسیاری در تعجب هستند که چرا BTC بیشتر افزایش نیافته است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمتی بیش از 71000 دلار در حال تغییر است.

مرتبط با

عوامل کلیدی برای افزایش قوی BTC در آینده

اول از همه، ادواردز به اشتراک گذاشت: “ما در حال مبارزه با نیروی بزرگتری هستیم: فروش طولانی مدت مالک.” بر اساس توییت وی، تعداد کیف پول هایی که بیت کوین بلندمدت دارند (آنهایی که آن را برای بیش از دو سال نگه می دارند) از بالاترین رقم تاریخی 57 درصدی که در دسامبر 2023 به ثبت رسیده به 54 درصد امروز کاهش یافته است. در حالی که این تنها 3 درصد کاهش است و چشمگیر به نظر نمی رسد، اما هنوز 630000 بیت کوین را تشکیل می دهد که 300 درصد کل عرضه بیت کوین است که ETF های بیت کوین از ژانویه در ایالات متحده خریداری کرده اند.

دلیل دومی که این تحلیلگر به اشتراک گذاشته است این است که بازار هنوز تاثیر واقعی نصف شدن را تا کنون مشاهده نکرده است. در ماه آوریل، زمانی که این رویداد رخ داد، کاهش 50 درصدی در انتشار روزانه بیت کوین وجود داشت. ادواردز بر این باور است که شکاف بین ETFهایی که بیت کوین را می خرند و بیت کوین استخراج شده، در سال آینده بسیار بیشتر خواهد شد. او می‌گوید موسسات مالی برای بررسی وضعیت و تخصیص بودجه برای خرید بیت‌کوین به زمان نیاز دارند، بنابراین ETF‌های نقطه‌ای حداقل تا سال جاری همچنان رهبران خرید بیت‌کوین خواهند بود.

به طور کلی، ادواردز سه عامل را نام برد که معتقد است بیت کوین برای شروع به شدت ضروری است. اینها میانگین خریدهای روزانه ETF بالاتر، فروش بلندمدت کمتر و رشد نقدینگی ایالات متحده است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید