دلایل کلیدی برای رسیدن بیت کوین (BTC) به بالای 71000 دلار: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، برای پنجمین روز متوالی رشد کرد و از 71000 دلار گذشت. این روند صعودی نشان دهنده خوش بینی فزاینده در بازارهای جهانی است که ناشی از انتظارات احتمالی کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در اواخر سال است.

رگه سود روزانه بیت کوین در حال حاضر طولانی ترین مسیر در سه ماه اخیر است. در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 3.36 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 70951 دلار رسیده است. این رقم تنها 3.73 درصد از بالاترین رکورد خود یعنی 73750 دلار در اواسط مارس کاهش داشت.

بیت کوین پس از رسیدن به 69024 دلار در 31 می شروع به بهبود کرد و اولین روزهای ژوئن را در فضای سبز سپری کرد. بیت کوین روز سه شنبه از 71000 دلار عبور کرد و به 71108 دلار رسید و از آن زمان به بالاترین سطح روزانه 71375 دلار در جلسه معاملاتی امروز صعود کرد و برای پنجمین روز متوالی افزایش یافت.

نمای معاملاتی
نمودار روزانه BTC/USD، با حسن نیت: TradingView

این حرکت صعودی پایدار در حالی اتفاق می‌افتد که معامله‌گران بازار به‌طور فزاینده‌ای شرط‌بندی می‌کنند که فدرال رزرو در اوایل نوامبر، به دنبال نشانه‌هایی از کاهش تورم در ایالات متحده و سرد شدن بازار کار، نرخ‌های بهره را کاهش خواهد داد.

مرتبط با

علیرغم مشکلات اخیر برای حفظ ارزش خود در بالای 70000 دلار، بیت کوین روز سه شنبه با خوش بینی جدید در مورد ETF های بیت کوین تقویت شد، که ناگهان شاهد جریان های تکان دهنده بالایی بود و به سمت چارچوب قانونی تعریف شده تری برای ارزهای دیجیتال در واشنگتن حرکت کرد.

این تحولات، همراه با انتظارات از شرایط مالی ضعیف‌تر به نفع دارایی‌های سفته‌بازی مانند ارزهای دیجیتال، زمینه مثبتی را برای بیت‌کوین ایجاد کرده است تا از مرز ۷۱۰۰۰ دلار عبور کند.

علاوه بر این، همبستگی کوتاه مدت 30 روزه بین بیت کوین و شاخص نزدک 100، که سهام فناوری ایالات متحده را دنبال می کند، در بالاترین سطح خود از ابتدای سال 2023 قرار دارد. این همبستگی نشان می‌دهد که پیشرفت‌های بیشتر در شاخص سهام فناوری می‌تواند نشانه حرکت صعودی مربوط به سهام فناوری ایالات متحده باشد. بیت کوین.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید