دلایل کلیدی برای افزایش نرخ هش بیت کوین (BTC) به اوج های بی سابقه


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار، به بالاترین حد خود رسیده است، اما از نظر قیمت هنوز این اتفاق نیفتاده است.

پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای گره شیشه ای او مشاهده می کند که نرخ هش بیت کوین به شدت در حال گسترش است و به ATH بیش از 600 EH/s می رسد. این معادل 600 کوینتیلیون حدس است که در هر ثانیه برای حل پازل بلوک انجام می شود.

افزایش نرخ هش بیت کوین به دلیل هیجان در راه اندازی اولین مجموعه از ETF های بیت کوین نقطه ای در ایالات متحده است.

پس از ماه‌ها گمانه‌زنی، کلاس دارایی بیت‌کوین وارد عصر جدیدی شده است که کمیسیون SEC 11 ETF بیت‌کوین را برای فهرست‌بندی و معامله تایید کرده است.

یازده ETF بیت کوین، از جمله iShares Bitcoin Trust، Grayscale Bitcoin Trust و ARK 21Shares Bitcoin ETF، صبح روز پنجشنبه معاملات خود را آغاز کردند و مدت کوتاهی پس از آن سهام به ارزش 4.6 میلیارد دلار تغییر کرد.

با توجه به این به بلوک بر اساس داده ها، حجم بیت کوین در زنجیره به بالاترین سطح خود از زمان سقوط FTX رسیده است. حجم کل بیت کوین در روز چهارشنبه 60 میلیارد دلار بود که تقریباً تماماً ناشی از تراکنش های بزرگ بود.

سایر معیارهای بیت کوین در حال افزایش هستند

بر اساس گزارش گلس‌نود، سرمایه همچنان به سمت طبقه دارایی بیت‌کوین جریان می‌یابد، با سرمایه تحقق‌یافته 438 میلیارد دلار، که تنها 6.4 درصد کمتر از بالاترین رکورد خود است. این بزرگترین درصد افزایش در 30 روز از دسامبر 2021 است که نشان دهنده ورود تقاضای جدید به بازار است.

حجم انجام شده در زنجیره نیز در حال افزایش است و روزانه بیش از 5.7 میلیارد دلار نقل و انتقالات اقتصادی تسویه می شود. این احساس با جریان های ارزی نیز همراه است که در حال حاضر به 4.6 میلیارد دلار ورودی/خروجی در روز می رسد که نشان دهنده افزایش فزاینده فعالیت سرمایه گذاران است.

بهره باز در معاملات آتی همچنان 17.6 میلیارد دلار است و رقم بالاتری از نوامبر 2020 تنها در 146 روز معاملاتی ثبت شده است.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین پس از رسیدن به اوج 49102 دلار در جلسه معاملاتی دیروز، با 2.95 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 45708 دلار رسید.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید