دلایل اصلی افزایش قیمت بیت کوین (BTC)


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

قیمت ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین به دلیل تورم کمتر از حد انتظار در ایالات متحده به بالاترین حد روزانه 59516 دلار رسید.

از آنجایی که اقتصاددانان افزایش 0.1 درصدی را در عنوان CPI پیش بینی کرده بودند، شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) دفتر آمار کار، بازار را شگفت زده کرده است. درعوض، ایالات متحده در ماه ژوئن (اولین بار از سال 2020) یک CPI منفی ثبت کرد.

در مجموع، این شاخص به طور سالانه 3 درصد افزایش یافت که کمتر از برآوردها بود.

مرتبط با

معامله گر افسانه ای پیتر برانت سیگنال خرید قابل توجهی بیت کوین (BTC) دریافت می کند

انتظار می‌رود سوآپ‌های فدرال رزرو در سال جاری پس از ارقام CPI در ژوئن کاهش بیشتری پیدا کنند. در واقع، معامله گران اکنون 25 درصد احتمال کاهش سه نرخی را در سال 2025 می بینند.

در اوایل این هفته، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، در شهادت آماده شده به کنگره آمریکا گفت که فدرال رزرو “پیشرفت قابل توجهی” در مبارزه با تورم داشته است. اما پاول همچنین هشدار داد که حفظ سیاست های پولی محدودکننده می تواند به اقتصاد آسیب برساند.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید