دلیل اصلی افزایش 49 درصدی پول هوش مصنوعی با الهام از ایلان ماسک


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

این سال راه اندازی شد و به نام ابتکار عمل xAI ایلان ماسک در بخش هوش مصنوعی، Game Coin نامگذاری شد. این خبر توسط صرافی های بزرگ ارزهای دیجیتال Gate.io و Bybit در توییتر گزارش شده است.

در اینجا عامل اصلی افزایش 49 درصدی XAI است.

XAI توسط بنیاد Xai و Offchain Labs بر اساس Arbitrum ایجاد شد و یک بلاک چین لایه 2 است که برای بازی های AAA ساخته شده است. هدف اصلی از این امر پیشگامی در معرفی فناوری بلاک چین به بازی است. این به خرید، مالکیت و تجارت آیتم‌های مختلف درون بازی کمک می‌کند و اکوسیستم بازی را غیرمتمرکز و کاملاً شفاف می‌کند.

با توجه به توییت منتشر شده توسط Bybit، دلیل اصلی افزایش قیمت غافلگیر کننده XAI این است که استارت آپ Orivium یک بازی برد-برد با همین نام را در زنجیره Arbitrum ایجاد و راه اندازی کرد. این یک “بازی استراتژی بلادرنگ با بلاک چین” است و از فناوری XAI پشتیبانی می کند.

فناوری XAI این بازی استراتژیک را قادر می‌سازد تا کارمزد تراکنش‌های کوچک، گیم‌پلی پایدار، تعامل آسان بازی و راه‌های آسان برای ادغام کیف پول‌های بلاک چین در بازی داشته باشد. این یک پیشرفت بزرگ در فضای بازی بلاک چین است.

از روز یکشنبه، سکه XAI در مجموع 57.77 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در صرافی بایننس با قیمت 0.9511 دلار در حال تغییر است. حداکثر عرضه این سکه معادل 2.5 میلیارد XAI است. 3٪ از این ذخیره شده بود تا به عنوان پاداش در Binance در طول راه اندازی در 4 ژانویه توزیع شود.

ابتکار xAI ایلان ماسک به خوبی پیش می رود

ایلان ماسک، غول فناوری، صاحب اپلیکیشن X و مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، استارت آپ xAI را در نوامبر 2023 راه اندازی کرد تا با OpenAI و ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT رقابت کند.

اندکی پس از راه اندازی، xAI چت بات خود را به نام Grok راه اندازی کرد و در پلتفرم رسانه اجتماعی X برای مشترکین Premium+ که برای دسترسی به آن هزینه ماهانه پرداخت می کنند، ادغام شد.

ماسک پس از اینکه به دلیل ایجاد ChatGPT که OpenAI را “بیدار کرد” مورد انتقاد شدید قرار گرفت، تصمیم گرفت به یک شرکت جدید برود. ربات چت از بحث در مورد برخی موضوعات حساس با کاربران اجتناب می کند. ماسک با بیان اینکه این یک نقطه ضعف بزرگ است، تصمیم گرفت ربات چت هوش مصنوعی خود را راه اندازی کند.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید