دلیل اصلی افزایش قیمت BTC، DOGE، XRP و ADA


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارزهای رمزپایه در حال حاضر در سبز معامله می شوند. افزایش قابل توجهی در ارزش بیت کوین (BTC)، Dogecoin (DOGE)، XRP و Cardano (ADA) وجود دارد.

این افزایش همزمان با آخرین گزارش مشاغل ایالات متحده است که افزایش غیرمنتظره نرخ بیکاری را نشان می دهد و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی 206000 نفر در ماه افزایش یافته است. این رقم بیش از پیش‌بینی داوجونز از 200000 واحد بود، اما کمتر از افزایش کاهشی 218000 در ماه می بود.

مرتبط با

در حالی که سیاست گذاران می خواهند پیش از کاهش نرخ بهره شاهد پیشرفت بیشتری در زمینه تورم باشند، بدتر شدن بازار کار می تواند نیاز به اقدام سریع را افزایش دهد.

پس از انتشار گزارش اشتغال در روز جمعه، سرمایه گذاران احتمال کاهش نرخ بهره را در ماه سپتامبر افزایش دادند. بر اساس ابزار FedWatch گروه CME، احتمال کاهش یک چهارمی از 64 درصد یک هفته قبل به حدود 75 درصد افزایش یافته است.

BTC، XRP، ADA، DOGE در حال بهبود هستند

پس از انتشار صورتجلسه فدرال رزرو آمریکا در ماه ژوئن، قیمت بیت کوین در روز جمعه به 53500 دلار کاهش یافت و به سطحی رسید که از فوریه تاکنون مشاهده نشده بود. این تحول نشان می دهد که بانک مرکزی ممکن است آمادگی کاهش نرخ سود را نداشته باشد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اخیراً اعلام کرد که پیشرفت هایی در کاهش تورم حاصل شده است. با این حال، بانک مرکزی می‌خواست قبل از کاهش سیاست‌های پولی، مطمئن‌تر باشد که به هدف ۲ درصدی خود بازگشته است. آمار جدید تورم هفته آینده اعلام می شود.

مرتبط با

بر اساس داده‌های سایت رتبه‌بندی ارز دیجیتال CoinMarketCap، در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۹۶ درصد افزایش یافته و به ۵۶۶۹۷ دلار رسیده است. بیت کوین در ماه مارس سال جاری پس از تصویب اولین ETF بیت کوین نقطه ای ایالات متحده به بالاترین قیمت خود یعنی حدود 74000 دلار رسید، اما از آن زمان تاکنون در محدوده باریکی معامله می شود.

دوج کوین از پایین ترین سطح 0.0915 دلار در روز جمعه به طور قابل توجهی افزایش یافت و در جلسه معاملاتی روز شنبه نیز به رشد خود ادامه می دهد. در زمان نگارش این مقاله، Dogecoin با 9.60 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.1094 دلار رسیده است.

XRP در 24 ساعت گذشته با 5 درصد افزایش به 0.435 دلار رسید، در حالی که سکه ADA Cardano با 2.29 درصد افزایش به 0.356 دلار رسید.


نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید