دلیل اصلی سقوط بیت کوین (BTC) یک نگرانی عمده نیست


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • بافت تاریخی و چرخه کنونی
  • راه رسیدن به اوج چرخه فعلی

پس از اینکه قیمت بیت کوین (BTC) اخیراً کاهش شدید 16.65 درصدی را تجربه کرد، بازار کریپتو مملو از نگرانی است. تنها سه روز تا نیمه چهارم بیت کوین باقی مانده است، این افت باعث نگرانی و نگرانی سرمایه گذاران شده است. اما یک تحلیل عمیق تر توسط CryptoQuant آشکار می کند ما معتقدیم که این کاهش یک ناهنجاری نیست، بلکه یک نوسان معمولی قیمت قبل از نصف شدن است که در چرخه های نصف شدن قبلی مشاهده شده است.

بافت تاریخی و چرخه کنونی

قبل از فرو رفتن در چرخه فعلی، درک الگوهای تاریخی پیرامون حرکات قیمت بیت کوین که منجر به نصف شدن قبلی می شود، مهم است. طبق گفته CryptoQuant، افت قابل توجه قیمت قبل از هر چرخه نصف شدن یک پدیده تکرارشونده است.

به عنوان مثال، قبل از دوم نصف کردنقیمت بیت کوین با 40.36 درصد کاهش به 465 دلار رسید. بعداً به بالاترین حد خود یعنی 19600 دلار رسید. به همین ترتیب، قبل از نیمه سوم افت 20.35 درصدی داشت. قیمت بیت کوین به 8078 دلار رسید و سپس به اوج خیره کننده 69000 دلار رسید.

در چارچوب چرخه هاوینگ فعلی، کاهش 16.65 درصدی اخیر قیمت بیت کوین به خوبی در محدوده نوسانات مورد انتظار قبل از نصف شدن است. این الگو به طور مداوم با هر چرخه نصف کردن خود را تکرار می کرد، اگرچه درصد آن متفاوت بود. بنابراین، با توجه به CryptoQuant، نیازی به هشدار یا وحشت غیر ضروری نیست.

راه رسیدن به اوج چرخه فعلی

علیرغم کاهش اخیر قیمت، CryptoQuant نسبت به چشم انداز آینده بیت کوین و کل بازار کریپتو خوش بین است. راه رسیدن به اوج چرخه فعلی هنوز باز است و به گفته CryptoQuant، بازار هنوز در ابتدای این سفر است. این دیدگاه بر اهمیت رویکرد بلندمدت تاکید دارد. استراتژی سرمایه گذاری و نیاز به صبر و آگاهی در مواجهه با نوسانات بازار.

به طور کلی، اگرچه افت 16.65 درصدی اخیر قیمت بیت کوین باعث نگرانی و عدم اطمینان در بازار ارزهای دیجیتال شده است، داده ها و بینش های تاریخی نشان می دهد که این یک افزایش قیمت معمولی و مورد انتظار قبل از نصف شدن است. درک این الگوها و حفظ یک رویکرد استراتژیک و آگاهانه می تواند سرمایه گذاران را قادر سازد تا با اطمینان و انعطاف پذیری در بازار حرکت کنند.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید