دلیل اصلی که چرا قیمت بیت کوین نمی تواند از 70 هزار دلار بیشتر شود توسط بهترین سرمایه گذار تعیین شد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته تاجر Gert van Lagen، دارندگان بلندمدت بیت کوین وجوه به دست آمده خود را بین دارندگان جدید ETF توزیع می کنند. دلیل کلیدی چرا ارز دیجیتال پیشرو از نظر ارزش بازار هنوز به طور قاطع سطح 70000 دلار را شکسته است.

در اواسط ماه مه، ون لاگن خاطرنشان کرد که توزیع دارندگان بیت کوین بلندمدت به دارندگان کوتاه مدت در حال حاضر در نوسان کامل بوده است. این فرض بر اساس داده‌های زنجیره‌ای اخیر است که گردش مالی سکه‌هایی را که بیش از ۱۲ ماه نگهداری می‌شوند نشان می‌دهد.

کشف قیمت “پارابولیک”.

ون لاگن قبلاً خاطرنشان کرده بود که چنین توزیع‌هایی در ابتدا منجر به کشف قیمت “پارابولیک” می‌شود. این اکتشافات قیمتی توسط بازارهای نزولی بلندمدت دنبال خواهد شد.

اگرچه بیت کوین نتوانسته است از سطح بحرانی 70000 دلار عبور کند، اما به نظر می رسد اتفاق نظر این است که روند صعودی ادامه دار هنوز به پایان نرسیده است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayمایک نووگراتز، مدیر عامل گلکسی دیجیتال، پیش‌بینی کرد که اگر در آینده نزدیک بتواند از محدوده مقاومت اصلی در حدود ۷۳ هزار دلار پیشی بگیرد، قیمت ارز دیجیتال پیشرو می‌تواند تا پایان سال به ۱۰۰ هزار دلار برسد.

هم بنیانگذار Fundstrat تام لی و هم تاجر برجسته کالا پیتر برانت فکر می کنند که قیمت بیت کوین به طور بالقوه می تواند تا 150000 دلار در طول این چرخه افزایش یابد.

مرتبط با

ETF های بیت کوین وارد عمل می شوند

صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) مستقر در ایالات متحده توانستند برای 19 روز متوالی جریان‌های ورودی را ثبت کنند. پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayاین محصولات در روز سه شنبه دومین ورودی بزرگ تاریخ (880 میلیون دلار) را ثبت کردند.

مرتبط با

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر برجسته، ETF بیت کوین عملکرد چشمگیری از خود نشان می دهد استقامت با وجود عملکرد متغیر آنها

انداختن آچار در کار

علیرغم جریان های بسیار چشمگیر ETF، قیمت بیت کوین در روز جمعه پس از انتشار داده های اشتغال ایالات متحده کاهش یافت. تعداد مشاغل اضافه شده در ماه مه بسیار بیشتر از حد انتظار بود. قدرت بازار کار احتمالاً فدرال رزرو را از تسریع کاهش نرخ بهره باز خواهد داشت. چنین سناریویی برای دارایی های پرخطر مانند بیت کوین چندان سودمند نخواهد بود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید